• Autor
    Odp.
  • Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Mam problem bo od jakiegos czasu bardzo boli mnie lewa strona chyba to jajniki niewiem.Znajduje sie kolo biodeer po lewej stronie kolo miejsca intymnego.Niemam jeszcze okresu.Mam 13 lat i mam wszytskie bbjawy dojrzewania.Ale dlaczego mnie bola jajniki od jakiegos czasu?! Przemarzlam czy co?! piszcie 🙁

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Może niedługo dostaniesz swój pierwszy okres. Mnie tamte rejony zazwyczaj bolą przed okresem, za pierwszym razem również.

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Myslisz,ze mam nosic przy sobie podpaski nawet do szkoly?

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Tak noż przy sobie, nie wstydź się tego, to normalna sprawa.
    Wiem, że to na początku dożć trudne, ale nie martw się;).

    Najlepiej ją mieć, niż (jeżeli się wstydzisz) poprosić koleżankę o nia.

    Pozdrawiam 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jak miałam nieregularny okres to zawsze miałam podpaskę, a póxniej używałam tampony, więc je noszę i nosiłam przy sobie. Zawsze lepiej być przygotowaną na wszystko.

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja w okresie dojrzewania też miałam takie bóle, dopiero pozniej ale wlasnie gdzies w wieku 13 lat dostalam swoj 1 okres.

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dziękuje za odpowiedzi. 🙂 Będę nosiła przy sobie podpaski 🙂 Dzisiaj jak na razie nie boli mnie nic. 🙂 To dobrze,bo już bardzo długo mnie bolało.Moze mnie zacząć bolec w każdej chwili.Wczoraj to calutki dzień sie męczyłam. 🙂 A okresu jak nie ma tak nie ma 😛 He,he dla mnie lepiej.Choć z jednej strony fajnie mieć,bo wiesz,ze wszystko z toba okey 🙂 No,ale wszystko w swoim czasie 🙂 Prawda? 🙂 Nom i mam jeszcze pytanko nie mówię,ze ostatnie no,ale przejdę do rzeczy…Jakie podpaski dla was są najlepsze?Bardzo mnie ciekawi….:) Czekam na odpowiedzi.Pa,pa :* Pozdrawiam Wszystkie kobietki i kobiety :* Buziaczki 🙂 😉

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    always ultra innym poprostu nie ufam

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja podobnie jak olka tylko always 😀 i mnie do dzis w trakcie okresu bolą jajniki więc pewnie to ma coż wspólnego z okresem jak wczeżniej już dziewczyny pisały 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja używam bella perfecta

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Always i Bella…te cieniutkie no i najlepiej z siateczką..
    No ale od jakiegos czasu w zasadzie używam wyłącznie tampony…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Najlepsze sa always, choc ja uzywam tylko tamponow od jakiegos czasu 😛
    Moim zdaniem powinnas codziennie nosic wkladki higieniczne, bo nie wiadomo kiedy dostaniesz okres. Najlepsze sa pachnace np. deskreet. Bedziesz zawsze bezpieczna 😉

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    POST ZOSTAŁ SKASOWANY!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Jeżli będziesz miała wkładkę to nie powinno Ci przebic. W szkole poprostu odwiedzaj często toaletę. Tak dla pewnożci. Nie bój się, to nie będzie żaden krwotok. Nie zaleje Ci od razu całych spodni 😀 noż nadal dla pewnożci te wkładki. Wszystko będzie ok 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Pierwsze okresy sa bardzo skape, para kropelek.Takze na pewno sie skapniesz ze dostalas 😉 I nie przecieknia ci wkladka.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego mnie boli?"

Przewiń na górę