• Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jak dostałam okres pierwszy to nie miałam żadnej wkładki i nie przeciekło;)

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    POST ZOSTAŁ SKASOWANY!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hehe.. 🙂 nie martw się napewno Ci nie poplami spodni.. 🙂 ja w sumie nie dostałam pierwszego okresu w szkole.. ale we wszystkich żwiętych na cmentarzu 😕 😆 😆 ale za to mam łatwą datę do zapamiętania 😛

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja dostałam w domu, ale datę też pamiętam. Miałam na sobie krótkie, białe spodenki 😀 i nic nie było widac

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nie ma co się tym stresować;)

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    He,he zadziwiło mnie to ze ktoraz dziewczyna napisala,ze dostala okres w bialych krotkich spodenkach i nie przecieklo 🙂 Naprawde mnie pocieszylas dziekuje :* Wszystkim wam dziekuje 🙂 Na prawde jestecie kochane.:) Juz mam wkladki kupione 🙂 🙂 🙂 Wkoncu 🙂 Bo jeden dzien nie miala to rekord.Co raz mocniej mi leci żluz…:( Czemu? 🙁 To jest fuujjj 🙁 Czekam na odpowiedzi.Pozdrawiam!!!

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja dostalam okres w wakacje po 6 klasie u … babci 😕 Wstydzilam sie powiedziec o tym komukolwiek wiec zamiast wkladek zwijalam sobie papier toaletowy 😕 Nie wiedzialam co mam robic…Potem ukrywalam okres tak przez pare miesiecy/sama kupowalam podpaski/, az w koncu powiedzialam mamie Heh Ale nie bylo latwo 😕

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja odrazu powiedzialam mamie, znaczy chyba po 3 dniach.:)Na poczatku to bylo tylko pare kropel i tak do konca sama nie bylam pewna:)i pamietam jak dzis z taka ogromna podpacha chyba to byla jakas na noc cwiczylam na wfie,ale to byl 1 osotatni raz kiedy cwiczylam podczas okresu.:)

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    POST ZOSTAŁ SKASOWANY!

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    POST ZOSTAŁ SKASOWANY!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    heh 🙂 musisz się uzbroić w cierpliwożć! okres przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie 😛

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    inaczej nie dostaniesz:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dlaczego mnie boli?"

Przewiń na górę