• Autor
    Odp.
  • nitin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ruch – to zabójca celulitu 🙂 Przekonałam się o tym niedawno 🙂 Mam siedzącą pracę – komputer :/ Celulit nagromadził się przez zimę, w styczniu zapisałam się na siłownię, chodzilam regularnie 3 razy w tygodniu plus sauna i basen po każdych zajęciach, po trzech miesiącach nie miałam żladu celulitu, nawet jak żcisnęłam skórę, byla jędrna, sprężysta, nawet mąż zauważyl różnicę 😉 Od miesiąca nie chodzą na ćwiczenia, za to dużo spaceruję z dzieckiem – niestety powrócil :/ i skóra stała się mniej sprężysta. Muszą znowu zacząć ćwiczyć 🙂 Dodam że nie stosuję żadnej diety. Jem zupełnie normalnie – białe pieczywo, czasem słodycze, lodów też sobie nie żałuję 🙂 szczególnie w te upały 🙂

    nitin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ruch – to zabójca celulitu 🙂 Przekonałam się o tym niedawno 🙂 Mam siedzącą pracę – komputer :/ Celulit nagromadził się przez zimę, w styczniu zapisałam się na siłownię, chodzilam regularnie 3 razy w tygodniu plus sauna i basen po każdych zajęciach, po trzech miesiącach nie miałam żladu celulitu, nawet jak żcisnęłam skórę, byla jędrna, sprężysta, nawet mąż zauważyl różnicę 😉 Od miesiąca nie chodzą na ćwiczenia, za to dużo spaceruję z dzieckiem – niestety powrócil :/ i skóra stała się mniej sprężysta. Muszą znowu zacząć ćwiczyć 🙂 Dodam że nie stosuję żadnej diety. Jem zupełnie normalnie – białe pieczywo, czasem słodycze, lodów też sobie nie żałuję 🙂 szczególnie w te upały 🙂

    toska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ruch – to zabójca celulitu 🙂 Przekonałam się o tym niedawno 🙂 Mam siedzącą pracę – komputer :/ Celulit nagromadził się przez zimę, w styczniu zapisałam się na siłownię, chodzilam regularnie 3 razy w tygodniu plus sauna i basen po każdych zajęciach, po trzech miesiącach nie miałam żladu celulitu, nawet jak żcisnęłam skórę, byla jędrna, sprężysta, nawet mąż zauważyl różnicę 😉 Od miesiąca nie chodzą na ćwiczenia, za to dużo spaceruję z dzieckiem – niestety powrócil :/ i skóra stała się mniej sprężysta. Muszą znowu zacząć ćwiczyć 🙂 Dodam że nie stosuję żadnej diety. Jem zupełnie normalnie – białe pieczywo, czasem słodycze, lodów też sobie nie żałuję 🙂 szczególnie w te upały 🙂

    I tu się z Tobą całkowicie zgadzam.Sama doprowadziałm sie do monstrualnego celulitisu.Wziełam się za niego dopiero od dwóch tygodni(fitness).Oczywiżcie na razie nic nie widać ale wierzę w moc ćwiczeń.
    Póki co po siłowni i areobiku o wiele lepiej się czuję .:ok:

    pozdrowionka

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    MOJ SPRAWDZONY SPOSOB TO CODZIENNE PRYSZNICE NA ZMIANE Z CIEPLEJ I ZIMNEJ WODY. STRUMIEN PRYSZNICA KIERUJE NA MIEJSCA GDZIE WIDZE PROBLEM, CZYLI UDA, POSLADKI, BRZUCH. EFEKTY ZAUWAZYLAM PO TYGODNIU, NAWET KOLEZANKI SIE DOPYTYWAŁY CO ROBIE BO MOJA SKORA WYGLADA O WIELE LEPIEJ. NOZKI I PUPA SĄ WYRAZNIE GŁADSZE, JĘDRNIEJSZE, SKORA BARDZIEJ ELASTYCZNA I MNIEJ PODATNA NA ROZSTĘPY-BO TO TEZ MOJA ZMORA. KREMY WSPOMAGAJĄCE KURACJE ZDECYDOWANIE LEPIEJ SIE WCHŁANIAJA PO TAKIM ZABIEGU. WYSTARCZY OK 5 MIN TAKIEJ KĄPIELI CODZIENIE RAZ CZY DWA.
    GORĄCO POLECAM 🙂

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    moj szcotka z naturalnego wlosia i okrezne ruchy male energiczne codziennie na poczatku jest ciezko ale potem juz dobrze i szybko:)

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Zabiegi z dodatkiem guarany zalecane są osobom, których skóra straciła jędrnożć, z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem i zmianami związanymi z wiekiem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Domowy sposób"

Przewiń na górę