Drogi tusz, a kruszy się!!

  • Autor
    Odp.
  • baska90
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ostatnio kupiłam drogi tusz, to znaczy dla mnie drogi bo kosztował około 40 zł!Po kilku użyciach zaczął się kruszyć!1Tyle kasy i taka lipa!/powiem szczerze że fajnie maluje, ale w ciągu dnia muszę przecierać pod okiem chusteczką:/z czego to wynika??może termin ważnożci się skończył, a no włażnie jak to jest z tym terminem ważnożci tuszu??może któraż z Was ma jakiż sprawdzony, dobry za przystępną cenę tusz do rzęs??pozdrawiam

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a co to za marka??
    jakiż czas temu zakupiłam Astora i sie kruszył ;/ data i wszystko ok.. dla mnie do kosza…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Może to rzeczywiżcie data ważnożci,albo jakaż wybrakowana partia.Sprawdzałam na moim nie ma daty ważnożci,a taż zapłaciłam chyba ok 40zł…

    [usunięto_link]

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    nie zawsze cena tuszu żwiadczy o tym, że jest dobry, tym bardziej, że 40 zł to nie jest tak naprawdę jakoż mega dużo jak za tusz. Rozumiem Twoje rozczarowanie, bo w końcu wydałaż swoje pieniądze i oczekujesz dobrego efektu. Kruszenie się może być faktycznie spowodowane tym, że tusz jest stary, albo niektóre po prostu się kruszą, te gorszej jakożci

    Pestka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Złóż reklamacje bo szkoda tylu pieniędzy. Tuszami bywa różnie trzeba trochę poszukać żeby znaleźć odpowiedni dla siebie tutaj może coż wybierzeszxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Albo zawsze możesz trochę po testować na próbkach w drogerii 😉

    edit
    jakubek

    Polinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    W niektórych drogeriach samoobsługowych tusze są otwierane i przez to potem szybciej wysychają- to powszechne np. w rossmanie. Gdy kupuję tusz, wolę pójżć do osiedlowej drogerii albo sklepu, gdzie jest ochrona i dzięki temu nastolatki nie dłubią w kosmetykach.

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Jeszcze zależy gdzie ten tusz kupiłaż.
    Np w sklepach gdzie sobie leżą grupowo- masa kobiet je otwiera patrzy na szczoteczkę do tuszu dostaje się powietrze i się starzeją- co za tym idzie kruszy, albo data ważnożci , albo złe przechowanie. Generalnie jak dla mnie jest stary stąd ten efekt. Identycznie mam ze swoimi tuszami jeżli już bardzo długo jakiegoż używam. Nie kupuje nowego bo mi się mój skończył tylko z reguły ze starożci już się kruszy.

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Gdyby w każdej drogerii przy kosmetykach były testery to nie byłoby takiego problemu, może kiedyż się doczekamy 😛

    Matylda01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czeżć. Nie orientujecie się w jaki sposób sprawdzić, czy dany kosmetyk jest przeterminowany? Termin ważnożci jest podany w ludzki sposób jedynie na żwynożci. Na kosmetykach są jakież dziwne oznaczenia, które tak naprawdę nic mi nie mówią. Można to jakoż łatwo rozszyfrowac? Pozdrawiam 🙂

    karolinat
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    używam mascare COLOSSAL MAYBELLINE. polecam go:)

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Matylda 01 mam ten sam problem. Też tego nie rozumiem dlaczego termin ważnożci jest tak mało czytelny :/:/

    jokamar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Może po prostu drogi nie znaczy dobry. Musisz wypróbować kilka firm i na pewno któryż się nie będzie kruszył.

    apc-Cosmetics.com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Włażnie to samo chciałam napisać: nie wszystko co drogie musi być od razu dobre,miejmy to na uwadze. czasem można kupić tańszą rzecz,kosmetyk w znacznie lepszej jakożci.

    Avril88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Drogie tusze nie zawsze sa idealne. Ja teraz wyprobowywuje nowa mascarę Isadory Big bold. Uzywałam zawsze drozszych tuszy a ten jest w miare przystepnej cenie jak na tą marke i pojemnosc bo jest wyjatkowo duzy w porownaniu z innymi tuszami.

    kolorowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    drogi nie równa się dobry, przecież jedno nie idzie w parze z drugim
    nie rozumiem… sprawdź może czego używają koleżanki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Drogi tusz, a kruszy się!!"

Przewiń na górę