• Autor
    Odp.
  • jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Dokładnie mam to samo.Albo się kruszy albo jest za bardzo lepki.Te tańsze kosmetyki nie są często gorsze.Kremy używam droższe,ale tusze całkiem tanie.

    paulamaz76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    polecam tusz firmy Diadem. ten 3w1, jest dożć tani, a nie zdarzyło mi się, żeby był przeterminowany i nigdy się nie kruszył.
    A reklamacje sklep musi przyjąć jeżli produkt był przeterminowany.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ostatnio zainwestowalam ok 60 zl w tusz bardzo znanej marki i szczerze zaluje bo nie rozni sie jakos znaczaco od mojego poprzedniego tuszu, o polowe tanszego, marka niestety nie daje gwarancji skutecznosci

    trinity
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja mam długie i cieńkie i używam pogrubiający Artdeco Ultra Volume. Na początku miałam ogromny kompleks i problem z „opadającymi” rzęsami i doklejałam po dwa kępki sztucznych, by „podtrzymały” moje własne… ale juz z tego zrezygnowałam 😛

    Gingerrrr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    może macie przterminowane, że się kruszą?

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ostatnio słyszałam jak nasza „Perfekcyjna Pani Domu” radziła, aby do kruszących się, wyschniętych tuszy wlać odrobinkę (dosłownie kroplę) płynu/mleczka do demakijażu lub płynu miceralnego. Podobno tusz wraca do dobrej formy. Na razie nie próbowałam, bo nie miałam potrzeby, ale myżlę, że jak mój obecny tusz zacznie szwankować to sprawdzę skutecznożć tej metody 💡

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Drogi tusz, a kruszy się!!"

Przewiń na górę