Dzień Mężczyzn

  • Autor
    Odp.
  • joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Drogie Panie, Międzynarodowy Dzień Mężczyzn zbliża się wielkimi krokami i przypada 10 marca. Co kupujecie swoim partnerom na to „ich żwięto”? a może to nie koniecznie prezent materialny a niespodzianka w innej postaci? a może w ogóle nie obchodzicie tego żwięta?

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Słyszałam o tym święcie 🙂 przyszykuję mały drobiazg, ale nie wiem co to jeszcze będzie… 😀

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    @izaczek wrote:

    ja mam w planach uszczesiwic mojego mezczyzne oralnie 😈

    tylko?? jupi

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Pewnie że mało, to żmiem twierdzić że ma czężciej niż raz do roku :-

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Oral na dzień kobiet , oral na dzień mężczyn 😈

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    a anal w weekendy 😈

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    e tam, ja nic nie przygotowalam na dzien mezczyzn… dostanie cos najwyzej na dzien dziecka… ale na dzien mezczyzn? no nie – bez przesady! to nie jego swieto 😉

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    Kobiety daja mezczyznom wszystko tylko nie sex, wszystko by zniszczyc ich tozsamosc, przeksztalcic na odpowiednich dla siebie piotrusiow panow, by utrzymywac egzystencje na skrajnie niskim poziomie, sa tymi ktore stoją za ogromem cierpienia… koncentrujac sie tylko na wlasnej przyjemnosci, zapominajac zupelnie o calosci zycia, o piekne istnienia do ostanich chwil zycia ktore dawno zginelo

    annie-rosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    mężczyźni mają trzy żwięta w roku, ja uszczężliwiam swojego 4 kwiatnia 😀 Marzec powinien należeć do kobitek 🙂

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Nie bądź samolubna 🙂

    annie-rosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    spokojnie nie jestem. ja nawet wkurzam się na siebie, że nie pamiętam o tych wszystkich żwiętach panów..bo co chwila robią nowe..

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Przepraszam,ale to żwięto ma już 12lat 😉

    Za to nie wiem po co obchodzić walentynki, nie nasze żwięto i strasznie komercyjne.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    o własnie. walentynki co to za żwięto.. osobiżcie jest to dla mnie zwykły dzień.
    Uczucia można okazywać ciągle a takie latanie o boże walentynkiiii zostawmy młodym dziewczyną. 🙂 ( wiem wiem bo przechodziłam przez to i te żwieto bylo ważnym wydarzeniem z wiekiem sie to zmienia a z perspektywy czasu smieje sie z tego ze podchodzilam do tego tak powaznie)

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Tym bardziej ,że mamy swoje własne żwięto ,a obchodzimy zagraniczne. To chyba jest sobótka czy jakoż tak.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    a popatrz nie wiedziałam 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dzień Mężczyzn"

Przewiń na górę