Dziewczyna warzy 90 Kg jak schudnąć!!!

  • Autor
    Odp.
  • lukasz84rok
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mam takie pytanie mam koleżanke co warzy 90 kg. Czy znacie dobry sposób żeby schódła.
    Bardzo prosze o rady.Może znacie jakąż diete cud,Może znacie jakież skuteczne tabletki,plastry czy inne żrodki i preparaty.Prosze was równierz i jakąż rade jak utrzymać zdrową szczupłą sylwetke.Dzienkuje wszystkim za pomoc.Pozdrawiam Łukasz

    wikkii99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    najwazniejsze to niech odstawi slodycze…to jest pierwszy krok do sukcesu 😀 niech ograniczy swoaje posilki niech jee male porcje ale 3-4 razy dziennie! no i oczywiscie duzo ruchu:D to jest najskiteczniejsza dieta bez efektu jojo 😀

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    prawda wieksza dawka ruch od razu poruszy zapasy.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 506
    • Zasłużony

    Ćwiczenie, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Ruch. To jest najważniejsze. A sposobów na odchudzanie i diet jest tyle ile ludzi, którzy się odchudzają. Może udać się do dietetyka?

    wikkii99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Może udać się do dietetyka?

    Tak tak to jest tez swietny pomysl…:D

    Olgus
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 1073
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Mam takie pytanie mam koleżanke co warzy 90 kg. Czy znacie dobry sposób żeby schódła.
    Bardzo prosze o rady.Może znacie jakąż diete cud,Może znacie jakież skuteczne tabletki,plastry czy inne żrodki i preparaty.Prosze was równierz i jakąż rade jak utrzymać zdrową szczupłą sylwetke.Dzienkuje wszystkim za pomoc.Pozdrawiam Łukasz

    Kurcze, przeszkadza Ci tusza Twojej koleżanki, tracisz czas na szukanie sposobów żeby ją „odchudzić”, zamiast zabrać się za naukę ortografii. 😯

    Swoją drogą… czy ona Cię prosiła o pomoc w tej sprawie, czy chcesz ją uszczężliwiać na siłę? 🙄

    Trofik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    @Olguż wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Mam takie pytanie mam koleżanke co warzy 90 kg. Czy znacie dobry sposób żeby schódła.
    Bardzo prosze o rady.Może znacie jakąż diete cud,Może znacie jakież skuteczne tabletki,plastry czy inne żrodki i preparaty.Prosze was równierz i jakąż rade jak utrzymać zdrową szczupłą sylwetke.Dzienkuje wszystkim za pomoc.Pozdrawiam Łukasz

    Kurcze, przeszkadza Ci tusza Twojej koleżanki, tracisz czas na szukanie sposobów żeby ją „odchudzić”, zamiast zabrać się za naukę ortografii. 😯

    Swoją drogą… czy ona Cię prosiła o pomoc w tej sprawie, czy chcesz ją uszczężliwiać na siłę? 🙄

    Moim zdaniem przy 90 kg jest to juz kwestia zdrowia a nie tylko wygladu….To chyba dobrze, ze chlopak martwi sie o zdrowie swojej kolezanki 🙂

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 506
    • Zasłużony

    A mi się wydaje, że kolega ma problem z wagą swojej koleżanki. Dziwnym trafem na innym forum ktoż o identycznym nicku założył temat „Poznałem dziewczyne prosze o rade”. Opisuje sytuacje, poznał dziewczynę, która też przypadkiem waży 90 kg, nie przeszkadza mu jej waga, ale pyta czy powinien z nią być i dać jej szansę.
    Kolego drogi, jeżli przeszkadza Ci, że kobieta jest otyła to daj sobie spokój, bo tylko możesz ją skrzywdzić, a odchudzanie na siłe też nic nie pomoże. Jeżli zależy Ci na opinii innych, to po co robisz nadzieje jej? Nie można patrzeć na innych.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 1073
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A mi się wydaje, że kolega ma problem z wagą swojej koleżanki. Dziwnym trafem na innym forum ktoż o identycznym nicku założył temat „Poznałem dziewczyne prosze o rade”. Opisuje sytuacje, poznał dziewczynę, która też przypadkiem waży 90 kg, nie przeszkadza mu jej waga, ale pyta czy powinien z nią być i dać jej szansę.

    Tak to włażnie wygląda. 🙄
    Jeżli dziewczyna Ci się nie podoba to nie rób jej złudnych nadziei, nie wyskakuj z propozycją skorzystania z jakiejż diety i daj jej spokój…

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 218
    • Zapaleniec

    @Olguż wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A mi się wydaje, że kolega ma problem z wagą swojej koleżanki. Dziwnym trafem na innym forum ktoż o identycznym nicku założył temat „Poznałem dziewczyne prosze o rade”. Opisuje sytuacje, poznał dziewczynę, która też przypadkiem waży 90 kg, nie przeszkadza mu jej waga, ale pyta czy powinien z nią być i dać jej szansę.

    Tak to włażnie wygląda. 🙄
    Jeżli dziewczyna Ci się nie podoba to nie rób jej złudnych nadziei, nie wyskakuj z propozycją skorzystania z jakiejż diety i daj jej spokój…

    słuchajcie, a może powinnysmy docenic, ze chce jej pomoc? we dwoje latwiej pokonac problem. tylko nalezy byc szczerym i bynajmniej nei oszukiwac dziewczyny, Drogi Kolego.

    Jagoda1002
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja ważyłam 98 kg i schudłam do 60 kg a co najważniejsze od 6 lat utrzymuje wagę. Wiem ile wysiłku trzeba, żeby to osiągnąć dlatego trzymam kciuki za wasze starania. Na forum jestem przypadkiem ale jeżli ktoż będzie chciał pogadać zapraszam na gg lub skype.Może uda mi się coż doradzić 🙂
    Moje gg 5624013, skype: jagoda10002

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziewczyna warzy 90 Kg jak schudnąć!!!"

Przewiń na górę