Dziewczyny pomocy !

  • Autor
    Odp.
  • Verona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    A jaką pracę wykonujesz? Bo to też ma duże znaczenie.

    annie-rosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    z tego co napisalas, rozumiem, ze w Twojej pracy jest wymog noszenia stroju galowego?

    moze zmien spodnie na spodniczke?

    zawsze mozesz zalozyc innego koloru bluzeczke, i zakiet do tego lub sweterek, gustowna kamizelke, spodnie też nie muszą być ciagle czarne, mogą tez byc granatowe, szare..

    na galowo nie znaczy czern-biel – wazne by bylo elegancko.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    A no włażnie, może postaw na dodatki? zwykłe korale mogą dużo zmienić 🙂

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Hej przecież w sklepach pełno jest fajnych butów i sukienek jednoczęsciowych takich typowych biznesówek. Stroje można ze sobą łączyć na różne sposoby. Jak dla mnie postaw też na inne kolory: nie koniecznie tylko kolorowe dodatki jak biżuteria, czy buty,ale również inny kolor spódnicy lub bluzki. Pooglądaj trochę jakiż modowych magazynów lub programów telewizyjnych a na pewno uda Ci się wprowadzić w swój ubiór trochę żwieżożci. Trzymam kciuki!

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Rzeczywiscie,zapomnialas wspomniec gdzie i jaka prace wykonujesz.?Zawsze mozesz wlozyc ciemna spodnice+pasujaca do tego bluzeczke,jakas kamizelke fikusna,ale w kolorze i szpileczki,najlepiej czarne,a na nogi cienkie rajstopy.Masz zreszta mnostwo mozliwosci.Dasz rade.

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Są miejsca pracy gdzie chodzi się tylko na czarno- biało i nie ma od tego odstępstw. Tak jak napisały dziewczyny, musisz podać branżę i bedzie można doradzać:)

    aniaobcas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ładnie, elegancko, ale inaczej.

    maniaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hej,

    praca nie musi być koszmarem do ubierania się 😛 poza tym, warto zagadać w firmie o „casual day”, czy dzień, kiedy każdy może przyjżć na pół sportowo do pracy. Ja tam pracuję jako księgowa, a ubieram się różnie.. Nie mam zawsze czarnych spodni i białej koszuli, tylko różnie, ostatnio wyczaiłam fajne spodnie, które idealnie się komponują z nieco inną bluzką niż biała, ja się czuję lepiej, bo nie wyglądam ciągle tak samo, no i mojej szefowej też to odpowiada 😛

    Trzeba po prostu kombinować, jak coż będzie nie tak, to na pewno zwrócą uwagę 🙂

    Powodzenia!!

    mimikra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    podejrzyj jak ubieraja sie inni pracownicy

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Koszula i kardigan i spodniczka? sukienka biznesowa? pamietaj o fajnych szpilkach, nosząc eleganckie buty na obcasie nawet w jeansach wyglada sie z klasą.


    [usunięto_link]

    Adelika
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    W sumie to można znaleźć wiele eleganckich (i w sensownej cenie) ubrań w kratę lub paski – ożywiają wygląd! oprócz tego odcienie brązu i spokojnej, ciemnej zieleni 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Dziewczyny pomocy !"

Przewiń na górę