• Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ostatnio strasznie dziwnie sie czuje. w nocy nie moge zasnac i jest mi strasznie gorac. rano za to (o ile mam wolne) spie do polodnia i poprostu niemoge wsrac bo jestem nieprzytomna. nie chce mi sie tez jest. wogle. tylko bardzo dozo pije ale jesli chodzi o jedzenie to niemam apetytu. moj chlopak sie ostatnio na mnie denerwoje ze nawet niechce zjesc z nim obiadu ale ja niemam ochoty na obiady tylko jem zupi hinskie, chipsy i rozne takie rzeczy. ale tez dozo owocow i jogurty .do tego caly dzien chodze spiaca i nic tak jagby do mnie nie dociera. czy to normalne „zimowe” objawy czy poprostu cos jest ze mna nie tak?? 😳

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    😕 😕 😕
    Hmm..śpisz do połódnia, nie mozesz wsrać, dóżo pijesz, twój chłopak sie na ciebie denerwóje, jesz tylko zupi hinskie, nic tak jagby do ciebie nie dociera… to ciężka sprawa… Nie mam pojecia co Ci na to poradzić…. A może jakies korki z języka polskiego?
    😆 😆 😆

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    ja proponuje slownik ortograficzny

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    od zupel chinskich wyskakuja syfy na buzi. wiem z doswiadczenia 😳
    moze jestes przemeczona codziennoscia. szkola , odganianie sie od chlopakow, wspolne mieszkanie z chlopakiem, sex… to wszystko wyczerpuje czlowieka…
    moze zrob sobie podstawowe badania czy nie masz anemi lub test ciazowy

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    niedawno mialam znacznie wiecej obowiazkow i caly czs bylam na nogach ale nie tracilam energi. a teraz mam nieco mniej obowiazkow ale jest non stop zmeczona. anemi raczej niemam, co do ciazy to tez raczej nie. kompletnie nc mi sie niechce nawet zjesc cos porzadnago tylko jakies paskudztwa

    kicia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    to glutaminian sodu!!! ma stwierdzone działanie silnie pobudzające, nie powinni go spożywać w dużych ilożciach migrenowcy, osoby nadpobudliwe i z bezsennożcią. Mówi się nawet o „syndromie chińskiej restauracji” – objawy identyczne z twoimi. Natychmiast odstaw te żwiństwa i zacznij odżywiać się racjonalnie…

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    kilka opcji jest, abo anemia, albo brak jakiż witamin, może pasożyt a może hiv. Warto się przebadać pod kątem tych chorób..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dziwne objawy"

Przewiń na górę