Ekstra dieta, sprawdzona na sobie

  • Autor
    Odp.
  • patixx1232
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej dziewczyny !
    Chciałabym się z wami podzielić „dieta cud”
    Diete dostałam od wujka, któremu takowa zalecił dietetyk.
    Trwa siedem dni, bez ćwiczeń (oczywiżcie z ćwiczeniami daje pewnie jeszcze lepsze rezultaty), można schudnąć nawet do 5 kg, jeżli się nie oszukuje.
    Od razu mowie to nie jest żaden wkręt i ja podczas tej diety czułam się niesamowicie pełna energii, zaprzestałam nawet pic kawę. Po piątym dniu było mnie mniej o ponad 2 kg (niby mało porównując do 5 kg po 7 dniach, ale widocznie mój organizm taki już jest)
    Potrzebowałam zgubić tylko 4 kg. Odpoczęłam po tamtej diecie i od jutra zaczynam nowa, ale już skomponowana przeze mnie.

    Chce pomoc wszystkim babkom, które pragną troszkę zrzucić. Poniżej zamieszczam dietę.
    Podczas jej stosowania piszcie proszę jak wam idzie i ile udało wam się zgubić.

    Dietka polega na spożywaniu produktów z ”ujemnymi”, ”negatywnymi” kaloriami, czyli takimi na których spalenie organizm pobiera więcej kcal niż one dostarczają.

    PRZEPIS NA ZUPĘ POTRZEBNA DO DIETY
    Produkty:
    * 2 duże zielone cebule ze szczypiorkiem ( ja dodawałam oddzielnie )
    * 2-3 żrednie pomidory
    * 1/3 główki kapusty
    * 1 papryka czerwona
    * 0,5 zielony seler naciowy ( lub korzenny, cały por, brokuły)
    * 0,5 kostki rosołowej
    * przyprawy: Vegeta lub Maggi itp, pieprz, sol ( wg upodobań, ja dodawałam Vegete, pieprz i sol )
    * dodatkowo dodawałam ząbek czosnku

    Pokroić jarzyny, zalać woda i przez 10 minut gotować na dużym ogniu. Następnie na małym, aż do ugotowania jarzyn.

    Mi osobiżcie zupa smakowała, bo lubię warzywka.

    DIETA WŁAśCIWA

    DZIEŃ 1 ( SOBOTA)
    Wszelkie owoce z wyjątkiem bananów. Melony i arbuzy maja najmniej kalorii. ZUPA DO WOLI. Pij niesłodzoną herbatę lub przegotowana wodę.

    DZIEŃ 2 ( NIEDZIELA )
    Jedz do woli żwieże lub gotowane jarzyny, najlepiej zielone salaty i seler naciowy. DO WOLI ZUPĘ. Na kolacje 1 gotowany ziemniak w mundurku lub pieczony z odrobina masła.

    DZIEŃ 3 ( PONIEDZALEK )
    Wszystkie owoce i jarzyny. DO WOLI ZUPA. Bez ziemniaka ! (pisali ze do tego dnia można schudnąć od 1,5 do 3 kg, szczerze w to wątpię, w moim przypadku się nie sprawdziło)

    DZIEŃ 4 ( WTOREK )
    Banany i odtłuszczone mleko 0 %. Tego dnia można zjeżć do 3 bananów, dowolna ilożć chudego mleka no i oczywiżcie DO WOLI ZUPA.

    DZIEŃ 5 ( śRODA )
    Wołowina i pomidory. 30-50 dkg chudej wołowiny, do 6 pomidorów. ZUPĘ DO WOLI. Należy wypić tego dnia 6-8 szklanek przegotowanej wody. ( Zamiast wołowiny może być rybka )

    DZIEŃ 6 ( CZWARTEK)
    Wołowina (ryba) i jarzyny. DO WOLI ZUPA.

    DZIEŃ 7 ( PIĄTEK )
    Gotowany ryz, wszystkie jarzyny, soki . ZUPA DO WOLI .

    MOŻNA PIC CZARNA KAWĘ

    !!! NIE PIC ALKOHOLU, WÓD GAZOWANYCH, NIE JEśĆ CHLEBA !!!

    PRODUKTY Z ”UJEMNYMI” KALORIAMI

    jarzyny: buraki, brokuly, cebula, fasola szparagowa, kalafior, kapysta, surowa marchew, ogorki, papryka, rzodkiewka, salata, seler, szpinak

    owoce: ananas, cytryna, grapefruit, jablka, maliny, mango, poziomki, truskawki, pomarancze, mandarynki

    przyprawy: bazylia, czosnek, koper, pietruszka

    DZIEWCZYNY ZYCZE POWODZENIA, PISZCIE KTO SIE PODEJMUJE TEJ DIETKI I CZEKAM NA REZULTATY.

    Groooooszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mi zawsze jest jakoż ciężko się zmotywować do walki ze zbędnym, nadprogramowym tłuszczem. 😳
    – czasami sama się zastanawiam nad tym jak pozbyłam się tych 12kg… no, ale jeszcze zostało z jakież 6.

    ale z tego co czytam to owa dieta, nie jest jakoż drastyczna i może warto sie w końcu znowu zawziąć. 🙂

    patixx1232
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Warto, powinno się udać, tylko należy pamiętać aby przestrzegać zasad,nie pic alkoholu, nie jeżć chlebka, nie pic wód gazowanych, nie jeżć słodyczy no i nie jeżć po 19 😉

    Spróbować warto, nic nie tracisz a zupa jest znożna 😉

    Mi tez ciężko się było zmotywować, ja przy tej diecie nie ćwiczyłam nie znoszę wysiłku fizycznego 👿 Jestem leniem i przyznaje sie bez bicia, w koncu urodzilam sie 1 maja w swieto pracy jupi hehe

    Groooooszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja też jestem leniuchem!!! 😀
    Ale przyznam, że po wysiłku fizycznym jednak lepiej się czuje, choć fakt, faktem, że może jakbym miała sprzymierzeńca, albo towarzystwo do zumby, jazdy na rowerze, to może nie traktowalabym tego jako przymós do zrzucenia kilogramów tylko jako czas relaksu. 🙂

    patixx1232
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    a skąd jesteż ? 8)

    Groooooszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    na co dzień siedzę we Wrocławiu. 😉

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    opamiętajcie sie z tymi dietami. Nie sądzicie, ze to najprostsza droga do schorzeń jelit???

    madzia14
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dziewczyny ja też byłam na diecie od Dietetyka. Byłam u Niego osobiżcie, zapłaciłam kupę kasy… Fakt faktem schudłam na niej 8 kg. Ale przytyłam później 16… ;/ Próbowałam też innych sposobów… Jakież herbatki, plastry, urządzenia do zwalczania tłuszczu itp itd. Boże jaka t była katorga… Aż kiedyż Mama przywiozła mi ze Szwecji tabletki ForeverSlim. Nie wierzyłam w nie… Pomyżlałam, że tabletki jak każde… Naciąganie ludzi i tyle, ale juz bylam taka gruba ze pomyslalam ze i tak nie mam nic do stracenia . Po 2 miesiącach schudłam 16 kg. Już je odstawiłam. Efektu jojo brak 🙂 Cieszę się strasznie, że udało mi się schudnąć. A Wam dziewczyny życzę sukcesów w walce, bo wiem jakie to trudne… 🙂

    olka1545
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Aga ma rację. Ja po dietach też się rozchorowałam i tyle było z tego. Madzia ja również brałam te tabletki. Są żwietne. Zrzuciłam 20 kg 🙂 Oczywiżcie najpierw udałam się z Nimi do lekarza, żeby sie upewnić czy są bezpieczne 🙂 Trochę ciężko jest je jeszcze dostać u Nas ale dla chcącego nic trudnego ;p

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Wiadomo, że do diety trzeba podchodzić rozsądnie. Teraz walczę z tabletkami ForeverSlim – znam dożwiadczenia innej osoby, której w końcu uwierzyłam no i próbuję sama. W zasadzie w dalszym ciągu nie jestem przekonana do takich metod, no bo jak schudnąć bez diety i ćwiczeń? Na pewno po wszystkim zdam szerszą relację. Szkoda tylko, że te tabletki są tak ciężko dostępne w Polsce ;/

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    no i mam następną ofiarę bycia slim, kumpel został zdiagnozowany… CROHNA ma! czy wiecie, że może od tego umrzec???

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    I ja również mogę z czystym sumieniem polecić zieloną kawę! 🙂 A również wypróbowałam już sporo różnych suplementów… Zielona kawa pomogła mi zrzucić i utrzymać wagę, mało tego, wszystkie moje znajome, które również ją stosują- zachwalają jako skuteczną 🙂

    OkularkowaMadzia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zielona kawa jest fuj, uwazam ze lepiej wyjsc na basen czy rower anizeli to pic.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
    Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline*pl
    I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
    Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
    Wejdź teraz na: igortreneronline*pl i wygraj 10.000 złotych!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ekstra dieta, sprawdzona na sobie"

Przewiń na górę