• Autor
    Odp.
  • fantomas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Słodkie Panie
    Skłonnożci do podniecania się słodkimi stópkami dziewczyn odkryłem w wieku szczenięcym. Wtedy myżlałem, że jestem nienormalny a temat był tak wstydliwy, że nie było osoby, z którą na ten temat można by było porozmawiać. Dziż już mam trochę latek. Moja skłonnożć niczym nie została przyhamowana. Wręcz jest chyba odwrotnie. Uwielbiam patrzyć na wasze słodkie stópki, uwielbiam ich zapach, smak i dotyk. Gotuje się we mnie kiedy, kobieta ma niewygodne buty i katuje swoje stópki fundując im opuchliznę, pęcherze i odciski. Pozytywne jest to, że powszechny dzisiaj internet umożliwia wymianę informacji także na takie tematy. Dzisiaj już nie czuję się upożledzony lecz coraz bardziej mam wrażenie, że większożć mężczyzn stopy kobiece pociągają. Problem dla mnie zaczyna się po stronie kobiet. Czy naprawdę jest tak, że pieszczoty stópek są dla was nieprzyjemne? Czy wstydzicie się zapachu zmęczonych stópek i to ogranicza was to w oddaniu tego przedmiotu pożądania do męskiego serwisu? Jak przekonać kobietę, że jej stopy są podniecające i pozwalają nam osiągnąć najwyższy stopień satysfakcji? Czy jedynym wyjżciem jest pójżcie do zakładu usług miłosnych?

    kaifasz1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Haha ja dzięki Bogu spotkałem kobietę idealną pod tym względem 😛

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ze stopami tak samo jak z każdą inną czężcią ciała. Jeżeli kobieta nie czuje się pewnie w związku ze swoimi piersiami czy też stopami jedyne co możesz zrobić to NIEUSTANNIE i NIEZMIENNIE zapewniać ją o tym, że są wspaniałe i je kochasz aż w końcu może dotrze to do jej zakompleksionej główki:)

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Słodkie Panie Skłonnożci do podniecania się słodkimi stópkami dziewczyn odkryłem w wieku szczenięcym.

    przestań, ja też jak miałem piętnażcie i pół wylizywałem w myżlach babskie stópeczki… mniam! :-

    [usunięto_link] wrote:

    większożć mężczyzn stopy kobiece pociągają.

    jasne, że tak 😀

    [usunięto_link] wrote:

    Problem dla mnie zaczyna się po stronie kobiet.

    Stary, radziłbym nie zrzucać winy na kobiety – jak się zeźlą – nigdy Ci tego nie darują! 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Czy naprawdę jest tak, że pieszczoty stópek są dla was nieprzyjemne?

    przeeestań, jesteż odrażającYYY 👿

    [usunięto_link] wrote:

    Jak przekonać kobietę, że jej stopy są podniecające

    dołącz pieszczoty całego ciała… jeszcze się tego nie nauczyłeż? zberoziu? 😆

    [usunięto_link] wrote:

    i pozwalają nam osiągnąć najwyższy stopień satysfakcji?

    tu bym się z Tobą bardzo spierał, a nawet chcę Cię opierniczyć, Gożciu 😈
    nie wiesz, że kobieta może dać 'najwyższy stopień satysfakcji’ nawet gdy jej nie ma? termo

    [usunięto_link] wrote:

    Czy jedynym wyjżciem jest pójżcie do zakładu usług miłosnych?

    nie no, to już za wiele! weź się w garżć Brachu… cmokaj stópki i sięgaj nieco wyżej :}}

    powodzenia, Koleż :jupi: :jupi:

    ElzbieTunka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fetysz stóp"

Przewiń na górę