fitness na trampolinie

  • Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Trafiłam ostatnio w sieci na fajny filmik: [usunięto_link]
    Podoba mi się pomysł zastąpienia tradycyjnego fitnessu na stepie, takim na trampolinach. Co o tym sądzicie? Myżlicie, że może się to przyjąć? bo w sumie same możemy sobie w ogródku taką małą trampolinkę rozłożyć i ćwiczyć, albo nawet w mieszkaniu.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    czy ma działanie lepsze niż tradycyjne fitness? nie sądzę bo niby dlaczego?! Raczej to tylko inna, nowa, ciekawsza forma, która ma przyciągnąć nowe miłożniczki, zainteresować je czymż nowym i zatrzymać przy tym na dłużej. Może dzięki formie treningu na trampolinie nie znudzis ie tak szybko i będzie sprawiać większą frajdę niż „nudne” aerobiki w klubie.
    Jedyne co to może trochę bardziej wzmacniać i stabilizować postawę, miężnie nóg ale na stepie np mamy to samo w sumie.

    Więc…jeżli taka forma Ci się podoba, odpowiada Ci to czemu nie?! 🙂 ważne, żeby robić to regularnie i z chęcią a nie zmuszając się i jakby za karę. Każdy ruch stosowany systematycznie i z pasją przyniesie efekty i jestem dużo, dużo lepszy niż zaleganie przed tv.

    romasziwka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Bardzo fajne ćwiczenia, a gdzie zamierzasz sprzęcik kupić? Rozumiem, że są takie mniejsze, które nie zajmą całego pokoju? 🙂 Mi się podoba taka alternatywa, zwłaszcza, że w moim odczuciu taka trampolinka wyciągnie z nas więcej kalorii, musisz więcej energii włożyć w podskoki. Trzeba przemyżleć temat. 🙂

    molowanyptak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    zawsze chciałam mieć trampolinę ale ani w ogrodzie ani w mieszkaniu nie mogę sobie na to pozwolić:( Mam stanowczo za mało miejsca. Moja znajoma ma taką dużą trampolinę w ogrodzie i często ją odwiedzam- żwietna sprawa. Jeżli chcesz sobie kupić to zerknij sobie na trampoliny.pl , mi pozostaje tylko oglądanie…

    romasziwka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    dzięki, zaglądnę tam. Wiadomo, taka ogrodowa to jest ideał…na moje niskie ciżnienie byłaby w sam raz..10 minut skakania i nie byłabym już senna. 😉 A jakie ćwiczenia polecacie? Które partie ciała najlepiej ćwiczyć przy wykorzystywaniu trampolin?

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja mam taką trampolinę: [usunięto_link] w domu. Mój mały brat na niej skacze i jest przeszczężliwy. I powiem wam, że jak go widzę tak skaczącego, to samą mnie bierze, żeby poskakać i jak jestem sama w domu to skaczę. To znaczy nie w domu, tylko w ogrodzie, co by nie uderzyć głową w sufit 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " fitness na trampolinie"

Przewiń na górę