Fluorescencyjna biżuteria

  • Autor
    Odp.
  • Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem jest aż zbyt żwiecąca,co nie oznacza,że nie może być ładną ozdobą. Pasuje raczej do małej czarnej niż jeansów,takie jest moje zdanie.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Naszyjnik na pierwszym zdjęciu bardzo mi się podoba. Nad resztą musiałabym się zastanowić.

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Pasowałoby niemal do każdej kreacji,jednak nie wiem czy nie raziłoby innych w oczy:) Naszyjnik zdecydowanie najładniejszy.

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja chyba jestem już za stara na coż takiego 😉

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Można też włażnie od tej strony,czyli dla nieco młodszych osób,być może również nastolatek- będzie to dobry wybór i można zaimponować innym. Jednak jeżeli ktoż szuka poważnej i dobrej jakożciowo biżuterii,to zdecydowanie radze wybrać coż innego.

    izabelaw29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ladny ten naszyjnik.Na lato z checia bym go ubrala.

    kobietka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    fluorescencyjna biżuteria jest extra! tylko trzeba ją dobrać do odpowiednich rzeczy:D ja uwielbiam. mam taki naszyjnik i wygląda pięknie 🙂

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    W sumie racja,do odpowiednio dobranych rzeczy może stanowić o ciekawym dodatku do naszego stylu,w przeciwnym razie będzie wyglądać co najmniej żmiesznie i tandetnie.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Teraz na naszej stronie znajdziecie szereg ciekawych promocji związanych z biżuterią,która zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby,warto przekonać się o tym samemu:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fluorescencyjna biżuteria"

Przewiń na górę