• Autor
    Odp.
  • Pajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Noo baifem jest bardzo dobry na takie stany, a czego uzywasz? tylko pianki, czy jeszcze jakies produkty 🙂

    AgnieszkaM
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    mi lekarz przepisał żel z herbapolu na podrażnienia, bardzo dobrze je łagodzi, a grzybice to tylko antybiotykiem najlepiej leczyc.

    paczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    współczuje dziewczynom, które się tego nabawily, mnie na szczescie nic takiego nie spotkalo jeszcze, a dla ochrony stosuje pianke z herbapolu! a podczas podraznien stosuje zel tej marki, żwietnie łagodzi wszelkie podrażnienia i pieczenie.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ja mysle ze tutaj najlepiej iżć do lekarza ,a ten an tego typu dolegliwożć powinien dac antybiotyk i tyle.Inaczej moze sie ciągnąc.

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    mi lekarz przepisał żel z herbapolu na podrażnienia, bardzo dobrze je łagodzi, a grzybice to tylko antybiotykiem najlepiej leczyc.

    A co ten żel ma w składzie?

    zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Furagin to nazwa leku. Substancja czynna nazywa się furaginum bodajże. Ale to nie lek przeciwgrzybiczny, tylko przeciwbakteryjny, stosowany przy zakażeniach dróg moczowych.

    Mój bład, nie zacytowałam, chodziło mi o nystatyne.
    Grzybica powoduje problemy z układem moczowym stąd pewnie ten furagin.

    Ja zawsze zapobiegawczo stosuję żrodki baifemu, nawet jak coż próbuje się przyczepić to nie ma szans:)

    AgnieszkaM
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    .[/quote]
    A co ten żel ma w składzie?[/quote]

    zel ten jest na bazie naturalnych składników miedzy innymi na bazie kwasu mlekowego i jakis wyciągów z rożlin, które dzialają kojąco.

    mariola_920
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Tak. A co chyba bardzo ważne jest bezzapachowy. Jakiż czas temu natrafiłam taki z zapachem i niestety uczulił mnie więc musiałam go odstawić. Z baifemem nie mam takich przygód.

    magat2
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    furaginum jest bardzo dobry przy infekcji dróg moczowych, dodatkowo można się wspomagać żurawiną-też pomaga przy tych dolegliwożciach

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Lekarz i tak zwykle na taka dolegliwożć daje antybiotyk.Ja tak miałam ostatnio.Dostałam jakie taki w 3 tabletkach i do tego osłonowo enterol.
    Nie zawsze kazde studium choroby jest do wyleczenia żurawina.

    smokxxx
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Najlepiej to udać się do sprawdzonego specjalisty i [usunięto_link] we własnym zakresie.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Grzybica powoduje problemy z układem moczowym stąd pewnie ten furagin.

    Ja zawsze zapobiegawczo stosuję żrodki baifemu, nawet jak coż próbuje się przyczepić to nie ma szans:)

    e? od kiedy to grzybica powoduje problemy z układem moczowym? bzdura, to bakterie powodują problemy z układem moczowym a grzybica tutaj za dużo nie ma do rzeczy. jedyne powiazanie jest takie, że jak się dostanie silny antybiotyk na zapalenie pęcherza (cipronex, nolicin i inne), to bardzo łatwo o grzybicę miejsc intymnych. oczywiscie jak się nie łyka osłonowo np. lacibios femina – koniecznie kobiecego probiotyku nie tylko gastrologicznego

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    furagin na grzybicę to raczej nie zadziała 😉 ja go stosowałam razem z kapsułkami prouro na zapalenie pęcherza. jak miałam kiedyż grzybicę, to miałam globulki pimafucin. te globulki i furagina są na receptę, prouro można kupić bez recepty.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Jesli chodzi o mnie to przy takich doelgliwosciach ze strony pecherza rozwazam szczepionke.No ile razy w ciagu roku mozna brac antybiotyk na ta dolegliwosc…bez przesady.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jesli o mnie chodzi to popieram poprzedniczke.A na pewno nie powinnismy sie lczyc samodzielnie.To jest dolegliwosc która powinien wyleczyc sam lekarz,a nie my.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Furagin na grzybice?"

Przewiń na górę