• Autor
    Odp.
  • kkot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Znalazłam jeszcze w Makarskiej hotel Palma ? Ale tylko 3 gwiazdki …

    stefa55
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja planuję wyjazd nad morze

    malaala1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Chciałam sie wybrać do Szklarskiej poręby ale nie wiem czy plany wypalą. Pewnie nigdzie nie pojadę i będę całe wakacje pracowała.

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja póki co pomyżlałam o wakacjach dla moich rodziców. Jako, że są to już ludzie po 60 to opcja z biurem podróży jest dla nich chyba najrozsądniejszą opcją. Wybierają się a alfastarem na Sycylię. Samolot, transfer, hotel, wyżywienie i ubezpieczenie. A na bis fajne wycieczki fakultatywne. Mam nadziej, że będą zadowoleni.

    olaszym86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    U mnie w planach kilka dni nad jeziorem, a potem tydzień w Bieszczadach. To będzie super urlop, już to wiem i nie mogę się doczekać 🙂

    Kajaczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja jadę dopiero w październiku, generalnie to myżlałam, że nie stać mnie na wakacje w tym roku… teraz bije pokłony mojej sprytnej przyjaciółce, że grzebała w Internecie i znalazła nam na StartHolidays.pl tygodniowy wyjazd za 1000 zł za osobę na… KANARY. Całe szczężcie, że tam cały rok ciepło, hehe 😀 Korzystałyżcie może już z tej strony? Fajnie by było poznać jakież opinie 🙂

    Avariela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja jadę do Gruzji. Na całe dwa tygodnie. A w październiku jeszcze tydzień w Czarnogórze. Już się nie mogę doczekać.

    random
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja zostaję w kraju nad polskim morzem.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Parę dni temu wróciłam z Chorwacji – udało nam się, ponieważ teraz ciągle tam pada. A my przez cały tydzień mieliżmy piękną pogodę.

    halyyna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Super miejscówka w Polsce to Jezioro Rożnowskie, a jeżli chodzi o zagraniczne wojaże to polecam Lanzarote.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie jedziecie w tym roku na wakacje?"

Przewiń na górę