Gdzie kupujecie sprzęt RTV ?

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Chodzi mi o sklep, poniewaz mnie jako dziewczynie kurcze no trudno jest wybrac samej cos dobrego , dlatego potrzebuje pomocy dobrych sprzedawców a jak wiadomo takich z powołania to teraz ze swieca szukac, chociaz powiem Wam ze ostatnio jak byłam w Vobisie zobaczyc laptopy to bardzo milo sie zaskczyłam swietna obsługa.

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    ja tam chodzę do media marktu…też miła obsługa i fachowa pomoc…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja tylko w avansie.. 🙂 moja siostra ma tam znajomą więc mamy zawsze jakież rabaty 😛

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    ja tez zazwyczaj kupuje w media markt, choc szczerze mowiac to nie wiem czy tam jest akurat dobra obsluga i czy dobrze by ci doradzili, a jezeli chodzi o vobis to owszem tam faktycznie zawsze sie uzyska pelne informacje i rade

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    no własnie dla mnie wazna jest dobra i uczciwa obsługa,poniewaz przynajmniej mnie samej ciezko jest wybrac odbry sprzet.własnie na stronie Vobisa upatrzyłam fajnego laptopa i musze sie tam wybrac.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Przeważnie Media Markt.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Allegro,Media Markt ,Makro .

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    media markt.

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja sprzet kupuje ostatnio w agito.pl – wybieram cos i jesli nie jestem pewna co do wyboru przesylam linka do brata -on zwykle potrafi mi powiedziec czy dany sprzet jest warty swojej ceny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie kupujecie sprzęt RTV ?"

Przewiń na górę