Gdzie ta miłożć?

  • Autor
    Odp.
  • efkaufo
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Dokładnie 8 wrzeżnia będzie jak od 9 miesięcy jestem samotna po 2latach bycia w związku.
    Co jakiż czas spotykam się z chłopakami,kilka z nich nawet chciało żebyżmy byli razem,
    ale ja jakoż nie moge, nie wiem co się dzieje :/

    albo szukam jakiegoż ideału którego tak naprawde nie ma… :/
    ciągle widze jakież wady w tych chłopakach :/
    bo ja nie chce mieć chłopaka na miesiąc czy dwa…
    w niedziele spotkałam sie z takim chłopakiem, dożć fajny, tylko znowu mam jakież dziwne myżli :/
    chce spotkać się znowu , tylko że to dopiero za ok.2 tyg. bo pracuje nad morzem i co 2 tyg. przyjeżdza do siebie

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Może nie szukaj na siłę? Może to z jednej strony lepiej, że nie pakujesz się w pierwszy lepszy związek, tylko widzisz to, co zakochana kobieta dostrzega dopiero… po dłuuuuugim czasie.
    W ostatecznożci zrób sobie listę wymaganych zalet, wad, które jesteż w stanie znieżć i wad, które są nie do zniesienia i według tak ustalonych kryteriów szukaj faceta.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja miałam 3 lata przerwy pomiędzy związkami, musiałam po prostu trafić na TEGO odpowiedniego.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Daj sobie jeszcze czas.Odpocznij od facetów,zrób cos dla siebie.Kiedy poczujesz się na siłach znowu zaangazowac się emocjonalnie,wtedy zacznij się za kims rozgladać.Ale nic na siłę.Nie szukaj decperacko miłożci,bo wtedy własnie najłatwiej trafić na nieodpowiedniego faceta.No i nie traktuj każdego poznanego faceta jak potencjalnego kandydata na męza 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Piszesz że u każdego widzisz wady. Może szukasz takiego faceta co by ci przypominał o Twoim byłym? Zastanów się dobrze zanim podejmiesz jakież kroki. Miłożć sama przyjdzie.

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Włażnie, dlaczego skupiasz się tylko na tym,że on Ci nie pasuje…
    Dlaczego nie spojrzysz na faceta pod kątem,ale cudowne było to i to…
    Może Ty na randkę idziesz już z nastawieniem,że to chłopak nie dla Ciebie,że będzie taki i taki, a to najgorsza rzecz – ponieważ nieżwiadomie dopatrujesz się tych cech o których ciągle myżlisz i dążysz swoim zachowaniem do tego,a by sobie to po prostu udowodnić – prosta zasada nie zakładaj, nie miej zbyt wysokich oczekiwań, myżl pozytywnie…
    Niech spełniają się tylko te dobre rzeczy…
    Może Ty po kolejnym spotkaniu chcesz usłyszeć swoje, „znowu facet nie dla mnie” – zastanów się na czym Ci bardziej zależy, na poznaniu kogoż takim jaki jest ,czy na tym,aby znowu sobie pokazać,że to nie Twój ideał?? ❓
    Ideałów nie ma, a jak są i Ty byż go spotkała, i nawet ja jakbym go spotkała, to byłoby strasznie nudno, no bo skoro taki idealny, taki wymarzony, to zarazem taki przewidywalny, a czym może Cie zaskoczyć ktoż, kto jest Ideałem 💡

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Dokładnie 8 wrzeżnia będzie jak od 9 miesięcy jestem samotna po 2latach bycia w związku.
    Co jakiż czas spotykam się z chłopakami,kilka z nich nawet chciało żebyżmy byli razem,
    ale ja jakoż nie moge, nie wiem co się dzieje :/

    albo szukam jakiegoż ideału którego tak naprawde nie ma… :/
    ciągle widze jakież wady w tych chłopakach :/
    bo ja nie chce mieć chłopaka na miesiąc czy dwa…
    w niedziele spotkałam sie z takim chłopakiem, dożć fajny, tylko znowu mam jakież dziwne myżli :/
    chce spotkać się znowu , tylko że to dopiero za ok.2 tyg. bo pracuje nad morzem i co 2 tyg. przyjeżdza do siebie

    przeciez twoj chlopaj jedzie na trzy miesiace do irlandii…

    buahahahaha

    czytaj chociaz to, co kopiujesz z innego forum.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Gdzie ta miłożć?"

Przewiń na górę