Golenie nóg i czerwone upierdliwe kropki:(

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No wlasnie jak zwalczyc te czerwone kropki podczas golenia??Dodam ,ze gole sie zyletkami,bo maszynek nie moge uzywac,gdyz mam duzo pieprzykow ,jeden nawet ciut wiekszy na lewj nodze wiec nie moge podraznic tego wrecz nie wolno!Poradzcie mi jakie kremy,czy cos moze pomoc zwalczyc te kropki zaraz po swiezo skonczonym goleniu nog ok?Bede wdzieczna! 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    a jak cze4sto sie golisz? bo to ma też znacxzenie jak bedziesz się goliła codziennie to one będa ajika np dwa razy w tygodniu to one znikną

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    no gole 2 razy w tygodniu i fakt jest ich mniej,mniej podraznien ale nadl sa i trzymaja zaraz po ogoleniu przez caly dzien i mnie to denerwuje. 😕 Ale mam problemy co nie?hihi 😉 😆

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Ja mysle ze to kwestia dobrego doboru pianki do golenia czy innego kosmetyku…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mysle ze to kwestia dobrego doboru pianki do golenia czy innego kosmetyku…

    Yhm.. a jaki kosmetyk Misia bys mi polecila?? 🙄

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    o kurcze no u mnie to taka sprawa jest ze ja podbieram pianke gillet meska mojego chlopaka i jest ok, ale ja nie wiem czy dla wszystkjch wyszlo by to na dobre hehe

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    o kurcze no u mnie to taka sprawa jest ze ja podbieram pianke gillet meska mojego chlopaka i jest ok, ale ja nie wiem czy dla wszystkjch wyszlo by to na dobre hehe

    O kurcze ❗ Wlasnie mi sie przypomnialo ze kiedys kilka lat temu pozyczylam od ojca pianke gillete, bo moja sie skonczyla. Ogolilam sie, luz. Tylko przez caly dzien pachnialam ta pianka,MĘSKA pianka 😉 Tak glupio troche … 😆
    Myżle Tigerko ze powinnas sprobowac pianki Gillete ale DAMSKIEJ na wszelki wypadek hihi 😉 Jest na prawde rewelacyjna.
    Masz tu link , gdzie mozesz sobie sprawdzic recernzje dziewczyn na temat wszystkich kosmetykow w roznych dzialach.Czesto tam zagladam, gdy mam zamiar kupic cos pierwwszy raz.
    [usunięto_link]

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja bym Ci polecila jakiż krem do depilacji zamaiast golenia, nie bedzie kropek i podrazniania pieprzykow

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Słuchajcie.Chcę od jutra zacząć golić nogi.A mam pytanie.Czy można zamiast tych kremów co używacie przed depilacja można je zastąpić mydłem? Pachy tak gole i wyglądają żwietnie jakbym nigdy w życiu włosków nie miała 😛 Czekam na odpowiedzi.Pa,pa szybciutko piszcie 😀 Aha i czy golicie uda?

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Słuchajcie.Chcę od jutra zacząć golić nogi.A mam pytanie.Czy można zamiast tych kremów co używacie przed depilacja można je zastąpić mydłem? Pachy tak gole i wyglądają żwietnie jakbym nigdy w życiu włosków nie miała 😛 Czekam na odpowiedzi.Pa,pa szybciutko piszcie 😀 Aha i czy golicie uda?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mydlo strasznie wysusza skore /przynajmniej mi/ wiec polecam Ci kupic pianke.Na rynku jest duzo tanich produktow ;P
    Powodzenia

    Aha!Ja gole troszke ponad kolanko 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Golenie nóg i czerwone upierdliwe kropki:("

Przewiń na górę