• Autor
    Odp.
  • Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    miło mi to słyszeć (czytać:P). W 4-tą czężć całkiem sporo grałem 🙂 A w coż jeszcze grałaż, co jest warte polecenia?:D

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Czersi, ja w diablo może nie, ale uwielbiam Warcraft. Próbówałam w Star’a ale jakoż mi nie wchodzi. Choć owszem – zagram. Lubię też NFS i HOMM4. Oh heroes!

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    A gracie w rts-y albo symulatory sci-fi? Hegemonia, star trek, homeworld?

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja lubię grać we wszelkiego rodzaju sportowe gry (najbardziej piłka nożna, ale managery nie wchodzą w grę), ale też rpg. Ostatnio jestem na poziomie Tony Hawk i Baldurs Gate 2 🙂

    MariaMaria
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja tam wole simsy
    przynajmniej moge grac w nie pare miesiecy zrobic przerwe i znowu do nich wrocic i nigdy sie nie nudza 🙂

    gral ktos juz w nowe? i jakie reakcje?
    Ja ostatnie kilka dni poswięciłam na sherlocka Hlmesa 🙂 – lubię gry tego typu

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Ja też grałam w simsy,ale ze nie mam czasu to przestałam grać,ale czasami jak mi sie chce oczywiżcie to zagram sobie w snookera:)

    rasputinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ja tam wole simsy
    przynajmniej moge grac w nie pare miesiecy zrobic przerwe i znowu do nich wrocic i nigdy sie nie nudza 🙂

    gral ktos juz w nowe? i jakie reakcje?
    Ja ostatnie kilka dni poswięciłam na sherlocka Hlmesa 🙂 – lubię gry tego typu

    Ja w simsy nie grałam i jestem z tego dumna ale w warcrafty, tycoony owszem, Sherlocka Holmesa też:) Miałam długą przerwę w graniu ale dostałam Xboxa 360 na urodziny. Szukałam na ceneo Kronik Riddicka i Eternal Sonata, bo dostałam tylko jakąż żcigankę do tego. Trafiłam na 3kropki, a tam na nieszczężcie okazało się, że jest dużo gier. Miałam wybrać 2. No to poszły najpierw te co szukałam, potem Gta 4, Kung Fu Panda, wzięłam też coż na PC no i w końcu zrobiło się zamówienie na prawie 700 złotych:/ W sumie nie żałuję, ale kasy poszło trochę. Nie grałam jeszcze w Pandę, ale polecam Eternal Sonata i Gta 4-rkę, choć 2 jest moja ukochaną.

    victoria019
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja też smisy lubie – przynajmniej nie przegrywam 😀 nie cierpie gier, w których mnie zabijaja badź do mety dojeżdżam nie pierwsza wrrrr nie znosze przegrywać:P W tycoony też lubie pograć, a z gier które wymagają ode mnie nieco myżlenia to Settlersi 😀

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ja rówież popieram simsy, ale lubie wiekszosc gier;) Battlefield`a polecam i Cyvilization dla tych logicznie myslacych:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    the sims, pinball, i np fear 2 ahahaha – znam takie co grają w to.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ja grałam w Warcraft, Diablo i Quake’a 😀 Teraz mam zainstalowanego Chrome SpecForce 😀 Super shooter. Szkoda, że mam tak mało czasu 😕

    panna migotka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja kiedyż grałam najczężciej w strategie. Ale i tak króluje Mario 😀 Cóż to były za emocje jak trzeba było tego grzybka szybko złapać 😆
    Teraz za to niestety albo stety wyposażyliżmy się z Moim w Playstation bo nas promocja na hiperokazji.pl skusiła… no i o zgrozo 😯 non stop się żcigamy w sportówkach i tylko wojny są o to kto pierwszy zagra :mrgreen: cieszy bardzo taki sprzęcik, ale jak się lubi mało spać i chodzić żniętym cały dzień po nocnej sesji przy konsoli :mrgreen:
    Aha i jakby było tego za mało, to w niedalekiej przyszłożci zamierzam sobie farmę założyć na facebooku :mrgreen:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gra dla kobiet"

Przewiń na górę