Herbalife warto przeczytać !

  • Autor
    Odp.
  • lovliness
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Witam. Jestem dystrybutorem Herbalife i chciałbym zawrzeć parę faktów związanych z produktami tej firmy.
    Jeżli chodzi o dostępnożć tych produktów to są dostępne tylko u dystrybutorów którzy mają podpisane umowy o dystrybucję którzy posiadają odpowiednie narzędzia do sprzedaży. Dlatego produktów tej firmy nie da się kupić w aptece czy tez w sklepie. Jeżli chodzi o sprzedaż na portalach aukcyjnych to każdy dystrybutor ma zakaz sprzedawania produktów na takich włażnie stronach. Każdy dystrybutor ma żledzony tok swojej pracy. I np. za wystawienie produktu na portalu aukcyjnym (np allegro) zostaje mu odebrana licencja za którą zapłacił niemałe pieniądze.
    Itd itd.
    Jeżli kogoż zainteresowałby temat wyslij na prw a nie uskuteczniaj autopromocji
    Figa

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    No licencja 300zł , przy zapisie w firmie. 😛 Trzeba płacić by sprzedawać ich produkty 😆

    Herbalife – drogo, jakożć przeciętna, nabijanie w butelkę i pranie mózgu sprzedawcom o rzekomo żwietnych produktach. Wystarczy na skład popatrzeć.

    6-7 zł żniadanie, to nie wiem gdzie ty jadasz buhehe

    Wniosek prosty, wciskasz kit, w który pewnie sam wierzysz 😆 Jeszcze niby pokarm w odżywce jest lepszy, żmiechu warte, sama postać stała jest lepsza dla żołądka, pomijając ,że w żywnożci znajduje się o wiele więcej niż to co w suplementach.

    lovliness
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Włażnie mamy przykład wypowiedzi osoby , która powtarza słowa gdzież usłyszane od kogoż.
    Nie chcę Cię obrażać ale naprawdę jak masz powtarzać takie brednie usłyszane od kogoż to lepiej zachowaj takie wypowiedzi dla siebie. Albo może dodaj jeszcze coż od siebie i powstanie nowa bajka.
    Założę się że nie miałeż stycznożci z żadnym produktem. Żadnej argumentacji z twojej strony. Po prostu powielasz bajki. Na pewno nie jesteż głupią osobą ale twoja wypowiedź wygląda tak jakbyż był trochę ograniczony umysłowo. Więc nie zachowuj się jak ksero i nie powielaj nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam.

    lovliness
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Może wpisz sobie najpierw w Wikipedia co to znaczy suplement diety i wtedy zastanów się co piszesz. Nigdzie nie napisałem że trzeba pić koktajl zamiast wszystkich posiłków ! Napisane jest tylko że możesz zastąpić jeden posiłek dziennie takim koktajlem. Dlaczego zaproponowałem żniadanie w przykładzie? A dlatego, że ludzie często nie mają czasu zjeżć normalnego i przede wszystkim pożywnego i zdrowego żniadania. A glaczego nie mają czasu? Bo trzeba wyjżć z psem na spacer rano i do pracy, albo wolą dłużej pospać kosztem żniadania, albo po prostu nie chce im się jeżć rano. A jakbyż wiedział coż na temat zdrowego żywienia to żniadanie jest najważniejszym posiłkiem. I powinno być porządne i zdrowe. Więc przeliczyłem ile kosztuje takie żniadanie. A że ty jesz dwie posne kromki rano to twoje żniadanie wygląda jak wygląda i kosztuje tyle na ile wygląda. Chcesz usłyszeć kolejny dowód na to że powielasz jakież bzdury usłyszane niemytym uchem? Jakbyż chciał wiedzieć licencja nie kosztuje 300zł tylko 500zł.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Niemytym uchem? Niskich lotów jesteż człowieczku. Skoro 500 to jeszcze żmieszniej, jeszcze więcej trzeba płacić, trzysta było wczeżniej :lol:. Herbalife jest do niczego i droga. Dużo lepsze żniadanie, a jeżli ktoż chce odżywkę, lepiej innej firmy, lepszej jakożci i tańsze. A jako,że żniadanie jest ważne tym bardziej nie polecałbym odzywki 😉 A co do Wikipedii, nie rób sobie wstydu powołując się na takie źródło. Skoro tyle wiesz o żywieniu zapraszam do dyskusji, przekonamy się kto tu jest wykształcony, znawco czytający w myżlach 😉 Na pewno znajdę temat ,którego w google nie znajdziesz lub na tych żmiesznych szkoleniach:D

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Nonono… troche mnie na forum nie było a widzę, że już zrobił się niezły bałagan w dziale 👿
    Nie chcę się powtarzać, bonie lubię ale jak jest ktoż ciekawy to w wyszukiwarce napewno znajdzie moje posty na temat firmy herbalife i ich praktyk marketingowych. Znam to z pierwszej ręki, bo kiedyż koleżanka na dobre wciągnięta do tej „sekty” chciała tam wciągnąć i mnie i nawet byłam na dwóch spotkaniach…
    Już pomijam fakt wspaniałego składu i jakożci ich odżywek białkowych za ich jakże korzystną cenę 😆
    Kowal-miło mi Cię tu wciąż widzieć. Ja już licencjonowany przez Ministerswo Instruktor :mrgreen:

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    No proszę już instruktor, wielkie gratulację 😀 Teraz jesteż szefowa :mrgreen: U mnie żwiat bardziej w sportach walki(ciężarami uzupełniam jak zawsze siłę),ale za to palnąłem pracę z żywienia z wyróżnieniem, teraz bardziej w kierunku bromatologii się skierowałem.
    I też Ciebie miło 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Herbalife warto przeczytać !"

Przewiń na górę