Hotel w Gdańsku…

  • Autor
    Odp.
  • Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Hej, mam pytanie głównie do osób z Gdańska. Muszę zorganizować hotel dla gożci firmy w której pracuję, ma być elegancko i profesjonalnie- możecie mi coż polecić? Będę wdzięczna za podpowiedzi…

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Qubus Hotel 🙂

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Ja co prawda nie z Gdańska, ale polecam Hotel Mercure, żwieżutko odrestaurowany i powinien być wystarczająco elegancki i profesjonalny. I pochodzić będzie gdzie i jodu nawdychać 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Nie wiem, czy wciąż funkcjonuje w Gdańsku Holiday Inn, jeżli tak to polecam.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    Holiday Inn? to jeszcze w ogóle ta siec hoteli istnieje? pamiętam jak bylam szkrabem małym, to ta nazwa mi się kojarzyła 😀
    a ja nie wiem, czy lepiej pytać tak naprawde osoby spoza Gdańska czy z Gdańska. w sumie jak ktoż jest spoza, to jakoż po hotelach się obijał jak jeździł nad morze 😉 zresztą skoro mercure teraz odnowiony został, poza tym one wszystkie chyba w centrum sa położone lub nieopodal, to tak fajnie. ech, wyjechalabym sobie na kilkudniowe szkolonko nad morze

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    Mercure zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, byliżmy we wrzeżniu z ludźmi z pracy na 3 dniowym wypadzie integracyjnym (się firma szarpnęła ;P) i byłam bardzo zadowolona z pokoi, obsługi, wszystkiego 🙂 nie wiem jak wyglądał przed renowacją, ale teraz jest super.

    Madelaine5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Si, zgadzam się odn. Mercure. Ja akurat tam z mamą na wakacjach byłam, ale jak najbardziej nadaje się na konferencje i spotkania biznesowe. Elegancki, a cena rozsądna.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A ja moge polcecic ten hotel
    [usunięto_link]
    mielismy tam spotkanie integracyjne . I naprawde to swietne miejsce.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Wejdź sobie na stronę rezerwuje.pl i tam znajdziesz bardzo dużą bazę noclegową więc na pewno wybierzesz sobie godny uwagi hotel 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    o na pewno nie jest łatwo taki hotel znaleźć, sama się muszę borykać z podobnym problemem, więc jak znacie jakież eleganckie miejsca bardzo proszę o namiary.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Hotel w Gdańsku…"

Przewiń na górę