• Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    no to super niespodziankę jej zrobiłeż 🙂

    dzanna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ja tam powiedziałam mojemu facetowi, że ma sobie wybrać, czy chce obchodzić dzień mężczyzny w marcu, czy dzień chłopaka we wrzeżniu…stwierdziłam, ze skoro nie ma dnia kobiet i dnia dziewczyny (no chyba, że o czymż nie wiem) to z jakiej racji mamy obchodzić i dzień chłopaka i mężczyny. wybrał marzec 😉

    moim prezentem bylo to, ze zafundowalam mu 2 bilety do kina na film, ktory bardzo chcial obejrzec (akurat byla premiera) i powiedzialam, zeby zabral jakiegos kumpla na męski wypad, albo ja moge iżć z nim (chcial, zebym poszla z nim, wiec w ramach prezentu troszkę sie „poswiecilam”, bo to gatunek, ktorego nie znosze..) a po filmie zabrałam go na jakies ciastko do kawiarni, bo on takim łakomczuchem jest. myżlę, że prezent się podobał 🙂

    a tak ogólnie co do dni kobiet, mężczyzn, matki, ojca, babci, dziadka itp. to wydaje mi się, że prezenty na takie okazje powinny byc raczej symboliczne, typu włażnie kwiaty, czekoladki, ewentualnie jakies drobiazgi. w takich dniach liczy się pamięć, a nie to, żeby dać super prezent 🙂

    dzanna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    a poprzednio (jeszcze nie mieszkaliżmy razem) zaprosiłam go na zrobiony przeze mnie obiad, plus zrobiłam specjalnie dla niego ciasto. a już wspominałam, że on lubi jeżć (zwłaszcza ciasto;) ), więc też był zadowolony 8)

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A mnie jako prezent dla chłopaka podobało by się coż z moim/naszym zdjęciem- poduszka, koszulka- coż w tym stylu 🙂 Znalazłam [usunięto_link] fajną ofertę tego typu prezentów,a że wiem, że to bardzo dobry sklep, więc chyba się na coż takiego szarpnę 🙂

    bajaderka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Koszulka z oryginalnym zdjęciem (np. Twoim to super pomysł). Mój mąż ma hobby motocyklowe, więc dałam mu koszulkę z jego zdjęciem na ulubionym motocyklu. Był zachwycony. świetnym prezentem jest też zegarek, znam sklep zegarki.com.pl, w którym dla każdego, nawet najbardziej wymagającego faceta, znajdzie się coż naprawdę super. Zegarki są bardzo różne “ od stylizowanych na starsze do nowoczesnych.

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Uh nei znosze takich badziewnych prezentow. Koszulka ze zdjeciem, kubek ze zdjeciem, kalendarz ze zdjeciami? Blech

    Dobrym prezentem jest i to neizaleznie od okazji wykupienie masazu w salonie (dla faceta najlepiej klasyczny i to w specjalistycznym salonei rehabilitacji a nie u kosmetyczki) lub zrobienie go wlasnorecznie jesli sie potrafi (chociaz to i tak sprawia przyjemnosc bez wzgledu jak sie to wykonuje).

    natalie65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem gadżety elektroniczne. Nawet słuchawki do słuchania muzyki potrafią uszczężliwić lub nowa gra

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " idealny upominek dla mezczyzny"

Przewiń na górę