Ile czasu spedzasz przed komputerem??

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No wlasnie ile spedzacie czasu przed monitorkiem?Bo ja za duzo zdecydowanie…:/

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Zdecydowanie za dużo czasu. Potrafię cały dzień i połowę nocy …

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    kiedys bardzo duzo.. teraz 🙁 malo bo pracuje do 17 kolo 18 jestem w domu.. i tak jest ze moze 2-3 H w ciagu dnia.. inaczej w weekendy jak moge to nawet caly dzien 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    😯 Nie no az tyle to ja nie siedze hehe Ale potrafie do 8 godzin siedziec jak ejstem np chora badz nuda ,sama w domku i brzydka pogoda to wtedy gram w gry i buszuje po moim ulubionym forum.obcasy.pl !!! 😆 8) A tak to 3,4 godzinki na dzien,roznie to jest,ale napewno nie cale dnie.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja jestem uzależniona od kompa i komórki ,więc kiedy tylko mogę to siedzę przy kompie a jak nie mogę to pisze smsy lub rozmawiam przez telefon…

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    u mnie komp jest wlaczony od 7 do 22 wiec na zmane z mezem siadamy 🙂

    chociaz ostatnio przez ta pogode to nawet komp mi sie znudzil

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    kiedys potrafiłam siedziec cały dzien i całą noc ..teraz nie! za duzo obowiazków mało czasu..;(teraz wpadam tylko sprawdzic poczte poczytac forum i gg

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja tak żrednio 3-4 h/d. Internet szybko mi się nudzi i zabieram się za bardziej pożyteczne zajęcia 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Czasem zdaża się,żę 12 godzin siedzę w pracy przed komputeraem 😉 a w domku to zwykle wieczorem jakież trzy godzinki,czasem zabawię dłużej,ale jakoż tak ograniczyłam się ostatnio…oczywiscie w dalszym ciągu brak komputera byłby dla mnie końcem żwiata,ale dopóki mam żwiadomożc,że mogę w każej chwili go sobie włączyc,jestem spokojna 😀

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Jak siedziałam w domu to mogłam cały dzień siedzieć natomiast teraz pewnie z godzinkę dziennie albo i mniej. 🙂

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    No wlasnie ten internet…….jak „usiade” to potrafie siedziec kilka godzin i nawet nie wiem kiedy ten czas uplynal 😀
    Jednakze standardowo siedze ok 2-3 godzin dziennie (ale to czasami to i tak za dlugo) 😛

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    oj… za dużo. W tygodniu ok 4h dziennie, ale w weekendy jeżli jestem w domu i mam czas to komp sobie chodzi praktycznie cały dzień.

    😕

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Pewnie ze dwie godziny w sumie. Trochę rano trochę wieczorem. Ostatnio zrubiłam rewolucję w swoim życiu i mam więcej wolnego czasu, mniej siędzę przed komputerem a więcej czasu spędzam z rodziną 🙂

    Głównie siedziałam na forach przyrodniczych i ptasich listach dyskusyjnych.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja przed komputerem spędzam dużo za dużo czasu. bywa, że jak mam wolne to cały Boży dzień siedze z przerwami na wc i posiłek

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ja przed komputerem spędzam dużo za dużo czasu. bywa, że jak mam wolne to cały Boży dzień siedze z przerwami na wc i posiłek

    ja nawet podczas posilku nie mam chwili spokoju 😉 a do WC tez mi sie zazwyczaj nie chce isc 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ile czasu spedzasz przed komputerem??"

Przewiń na górę