Ile kosztuje odzyskanie danych z dysku?

  • Autor
    Odp.
  • Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Zepsuł mi się laptop i w serwisie powiedzieli mi, że nie da rady odzyskać danych z dysku 🙁 jest mi strasznie szkoda, bo miałam tam mnóstwo zdjęć…tak włażciwie to były to zdjęcia z ostatnich 5 lat 🙁 Czy jest jakakolwiek szansa, że uda mi się to odzyskać i że panowie w serwisie się mylą ? 🙁 Orientujecie się ile coż takiego może kosztować?

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    myżlę że wszystko zależy od tego co dokładnie zepsuło się w laptopie i czy dysk jest sprawny czy uszkodzony. od tego pewnie też zależy koszt odzyskania danych. może w serwisie żrednio się znają, bo to różnie bywa.
    możesz zawsze skonsultować się w tej sprawie z firmą która zajmuje się odzyskiwaniem danych “ nie każdy serwis laptopów posiada takie umiejętnożci.
    jeżli zdecydujesz się na taką firmę to spróbuj napisać np do [usunięto_link] i opisać problem.
    na bank podpowiedzą ci co dalej robić i ocenią koszty.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    myżlę że wszystko zależy od tego co dokładnie zepsuło się w laptopie i czy dysk jest sprawny czy uszkodzony. od tego pewnie też zależy koszt odzyskania danych. może w serwisie żrednio się znają, bo to różnie bywa.
    możesz zawsze skonsultować się w tej sprawie z firmą która zajmuje się odzyskiwaniem danych “ nie każdy serwis laptopów posiada takie umiejętnożci.
    jeżli zdecydujesz się na taką firmę to spróbuj napisać np do [usunięto_link] i opisać problem.
    na bank podpowiedzą ci co dalej robić i ocenią koszty.

    Dzięki wielkie za namiary. Spróbuję napisać, bo bardzo zależy mi na tych zdjęciach. A może miał ktoż podobny problem do mojego i udało się odzyskać dane? Niech mi ktoż powie, że się uda 😛

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    z kompem nie miałam takiego problemu, ale z telefonem tak!Zleciłam sprawę spy shopowi i udało się odzyskać wszystko więc jest nadzieja! 😀 napisz do firmy o której pisała Carooo i zobaczysz co Ci powiedzą.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Donoszę, że się udało!! 😀 :mrgreen: 😀
    Zgłosiłam się do tej firmy co poleciłyżcie dziewczyny i udało się odzyskać wszystkie dane ! 😀
    Z odzyskanych plików i dokumentów też się cieszę, ale najbardziej jestem happy, że udało się odzyskać zdjęcia 😀 Bo na nich to mi najbardziej zależało.

    jupi

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Brzoskwinia to super! cieszę się 🙂
    Ja nie wyobrażam się stracić zdjęcia…..
    Ale ci panie z serwisu, którzy stwierdzili, że nie ma szans to dopiero „fachowcy” 🙄

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Brzoskwinia to super! cieszę się 🙂
    Ja nie wyobrażam się stracić zdjęcia…..
    Ale ci panie z serwisu, którzy stwierdzili, że nie ma szans to dopiero „fachowcy” 🙄

    No niestety ci pierwsi widocznie guzik się znali 😛 Ale drudzy dali radę 😀

    Teraz już poszłam po rozum do głowy i wszystkie ważne pliki, a w szczególnożci zdjęcia trzymam dodatkowo w wirtualnej chmurze 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ile kosztuje odzyskanie danych z dysku?"

Przewiń na górę