INNEOV działa z Mezoterapią!

  • Autor
    Odp.
  • themarpis
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Stosowałam saszetki Inneov razem z kuracją mezoterapią bezigłową firmy BTL i wtedy dopiero pozbyłam się cellulitu. Same tabletki nic nie dają. Mezoterapia jest zabiegiem znanym z programu Chce być piękna i daje szybkie efekty, a przy tym jest bezbolesna i kosztuje prawie tyle samo co dobre kosmetyki czy tabletki na cellulit. Polecam. Sprawdzcie na xxxxxxxxxxxxxxxxxx. 😆 😆 😆

    Zoska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    a ile ona kosztuje?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @Zożka wrote:

    a ile ona kosztuje?

    ja placiłam teraz za Inneov w formie do picia smak brzoskwiniowy 95zł.ale mysle ze warty jest tej ceny poniewaz po jednym opakowaniu mozna zauwazyc efekty.

    themarpis
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    W takie cuda to nie wierze!!!

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    a ja też bardzo dużo dobrego słyszałam 😉 włażciwie to nic złego jeszcze o tym preparacie nie słyszałam… i mocno się zastanawiam nad zakupem… też w cuda generalnie nie wierzę, ale chyba jednak warto spróbować, co dziewczyny?

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    wiecie, teraz nauka poszła tak do przodu, kosmetologia też. Ja bym się nie zdziwiła jak by faktycznie tak szybko działał.
    Zresztą tu na forum jest kilka osób którym jedno opakowanie Clarinolu pomogło w schudnięciu i ujędrnieniu skóry.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    mmm 😀 i jeszcze na allegro jest o wiele taniej 😀 150 zł za 120 tabletek 😀 no to tylko na przelew czekam 😀

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    a ja włażnie ostatnio kupiłam Inneov w tabletkach bo słyszałam sporo pozytywnych opini o nim. na razie się nie biorę za żadne mezoterapie, tylko zaczynam dietkę i więcej się będę ruszać no i oczywiżcie pamiętać o regularnym łykaniu Inneovu. jak zobaczę pierwsze efekty, na pewno napiszę:)

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    W takie cuda to nie wierze!!!

    Ja tez nie wierzyłam ze Innoev skutecznie działa na cellulit.Zwłaszcza ze wczesniej wklepałam w swoja skóre tysiac róznych balsamów które nei daly efektów.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ola57777 ale działa? 😀
    już zamówione 😀 teraz tylko poczta polska 🙄 [/b]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " INNEOV działa z Mezoterapią!"

Przewiń na górę