Jak dbać o piersi ?

  • Autor
    Odp.
  • zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Jestem karmiącą mamą o dożć dużym biużcie- teraz 85 E-F. Jakie kosmetyki lub zabiegi możecie mi polecić bym nie musiała biustu wozić na taczce jak skończę karmienie? Moja córa je prawie godzinę z jednej piersi i jak policzyć te wszystkie karmienia dziennie to aż się boję pomyżleć co będzie dalej, a młoda to ja już nie jestem 🙁

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    może udaj się do lekarza?

    Ekstrawagandzka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja osobiżcie polecam krem do pielęgnacji biustu Mustela. Można go stosować karmiąc, nie posiada żadnych niebezpiecznych dla dziecka składników. W moim przypadku działa rewelacyjnie. A poza tym polecam naprzemienne prysznice zimny-ciepły. Działa cuda.

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Dziękuję ,kupiłam sobie Mustellę i smaruję. Zobaczymy. Ach ile kobiet chce mieć większe piersi a ja bardzo chętnie bym się na mniejsze zamieniła 😉

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    faktycznie chyba dobrze jest się zaopatrzyć w jakiż dobry krem;) Ja jeszcze nie mam swoich dzieci ale staram się dbać o mój biust jak tylko mogę najlepiej w końcu mam go tylko jeden;) kremy, i ćwiczenia. Ja mam mały biust, ale na większy w życiu nie zamieniłabym na większy;)

    zonia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja karmiłam syna 1,5 roku! Nie używałam wtedy kremów do piersi, a robiłam masaż prysznicem- na zmiane ciepła i zimna woda, ale chyba najważniejszy jest w tym momencie dobrze dobrany biustonosz- aby ich tam nigdzie nie gniótł, a odpowiednio utrzymywał na odpowiednim poziomie 😉 Pomagają też ćwiczenia specjalnie do „utrzymania biustu” przeznaczone, kiedyż widziałam płytę z taką serią ćwiczeń w empiku.

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Zgadzam się z tym dobrze dobranym biustonoszem. Przy takich rozmiarach polecam zdecydowanie firmę „Anita”. Zresztą z tego co się orientuję, mają fantastyczne biustonosze zarówno dla przyszłych, jak i karmiących mam- Anita Maternity. Dla kobiet w ciąży są biustonosze, które rosną razem z mamą 😀 [/i]

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Dobrze dobrany biustonosz to jedno,natomiast ogólnie moge Ci poleci balsam wygładzający oraz ujędrniajacy biust. Probowałaż juz czegoż takiego??

    loulou1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Polecam aktywny koncentrat do pielęgnacji biustu firmy AVA. Napina ujędrnia i modeluje biust, poj. 150 ml.Cena 28.30 zł
    Jest naprawdę skuteczny. Można go kupić w drogerii ekologicznej :
    [usunięto_link]
    Znajduj się tam również kosmetyki kolorowe, pielęgnacyjne oraz żrodki czystożci. Wszystkie produkty są ekologiczne i naturalne. Większożć posiada certyfikaty iż składniki w nich zawarte pochodzą z kontrolowanych upraw rolniczych. Kosmetyki te nie zawierają

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    A czy nie słyszałyżcie może o supelemncie Elevation Plus . Cały opis działania suplementu znalazłam na kosmetolog.sklep Zastanawiam się własnie czy sobie nie kupić, skoro podobno daje takie żwietne efekty?

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Kilka cennych wskazówek w trosce o zdrowe i piękne piersi.

    -Odżywiaj się racjonalnie, unikaj gwałtownych zmian wagi ciała. Szybkie rozciąganie skóry piersi prowadzi do ich zwiotczenia, sprzyja powstawaniu rozstępów, skutkuje opadaniem biustu. Zapobieganie nadmiernemu rozciągnięciu skóry polega na działaniach wzmacniających tkankę łączną (zwłaszcza włókien sprężystych) – racjonalne odżywianie, zewnętrzne stosowanie preparatów wzmacniających strukturę skóry, przyjmowanie suplementów witaminowych.
    -Utrzymuj prawidłową, prostą postawę ciała.
    – Wybierz idealnie dopasowany biustonosz gwarantujący pełne wsparcie dla piersi. Sprawa doboru włażciwego biustonosza nie jest włażciwie doceniana przez kobiety, choć niejednokrotnie biustonosz decyduje o estetycznym wyglądzie biustu na wiele lat. W trakcie uprawiania jakiejkolwiek formy sportu zawsze zakładaj odpowiedni biustonosz – nadmierne rozciągnięcie się powięzi otaczającej gruczoł to jedna z przyczyn opadania piersi.
    – Unikaj gorącej wody – wysusza skórę, doprowadza do jej zwiotczenia. Zamiast gorącej kąpieli weź letni prysznic, kończąc go zimnym natryskiem – najskuteczniejszym i zarazem najtańszym sposobem ujędrniania piersi.
    – Zacznij regularnie ćwiczyć miężnie klatki piersiowej – choć ćwiczenia nie będą miały wpływu na wielkożć Twoich piersi, delikatnie umiężniona klatka piersiowa sprawi, że Twój biust będzie lepiej się prezentował. świetnie działa pływanie.
    – Unikaj spania na brzuchu, jeżli masz bardzo duży biust.
    – Nie opalaj biustu, jeżli pragniesz przez długie lata zachować gładką, sprężystą skórę.

    ewwcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Czy chcemy tego czy nie, czas zrobi swoje. Oczywiżcie wskazane we wczeżniejszych postach ćwiczenia mogą pomóc, kosmetyki ujędrniające biust również jednak dawnego wygląda i tak nie odzyskają. Ostatnio dla siebie na wypróbowanie zamówiłam żel ujędrniający biust avon bust shaper. Z wiekiem coraz bardziej trzeba dbać o biust jeżli chce się nieco dłużej cieszyć ładnym biustem. Systematyczne ćwiczenia i odpowiednie kosmetyki to podstawa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak dbać o piersi ?"

Przewiń na górę