jak dobrać krem do twarzy?

  • Autor
    Odp.
  • 1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Hej dziewczyny
    mam problem: znów wydałam pieniądze na krem do twarzy, który mi zupełnie pod pasował, miał być nawilżający a skórę mam raczej wysuszoną i łuszczącą się 👿

    jak dobieracie dla siebie kosmetyki, szczególnie te do twarzy

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    jeżli masz z tym problem, wybierz się do dermatologa. on najlepiej zdiagnozuje potrzeby skóry. możliwe także, że krem który opisujesz był po prostu… hm… do d***. w takim wypadku, zamiast w hipermarkecie proponuję poszukać kremu w aptece.

    fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    nie wiem czy słyszałyżcie, ale niedługo zbliżają się Dni Zdrowej Skóry, tak przynajmniej obi ło mi się o uszy:) bardzo fajna akcja, warto by było skorzystać z darmowych porad:) czy wiecie może kiedy i gdzie dokładnie będzie to miało miejsce? podobno ma być w kilku miastach…

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    przeczytaj sobie to, wyjażniają co oznaczają te dziwne nazwy na opakowaniach kremów 🙂
    jak je rozszyfrujesz, będzie Ci łatwiej dobrać odpowiedni krem 🙂

    [usunięto_link]

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nie wiem czy słyszałyżcie, ale niedługo zbliżają się Dni Zdrowej Skóry, tak przynajmniej obi ło mi się o uszy:) bardzo fajna akcja, warto by było skorzystać z darmowych porad:) czy wiecie może kiedy i gdzie dokładnie będzie to miało miejsce? podobno ma być w kilku miastach…

    to chyba było w tamtym roku w Katowicach, jakież badania skóry, fajnie było by się wybrać, poszperam w necie, jak coż wygrzebię dam znać

    [usunięto_link] wrote:

    przeczytaj sobie to, wyjażniają co oznaczają te dziwne nazwy na opakowaniach kremów 🙂
    jak je rozszyfrujesz, będzie Ci łatwiej dobrać odpowiedni krem 🙂

    [usunięto_link]

    dzięki fajny artykuł, kurcze ale zaawansowana technologia z tymi kremami 😀

    fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    dzięki za informację, mam nadzieję, że to nie tylko w Katowicach?
    odnożnie kremów, to jeżli ktoż ma problemy z cerą nie powinien sam ryzykować, bo może sobie tylko pogorszyć stan, lepiej zasięgnąć rady specjalisty…

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja dobrałam sobie krem w następujący sposób a raczej nie ja to zrobilam tylko specjalista z Instytutu Eris 🙂 jestem bardzo zadowolona z tej decyzji 🙂

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    dzięki za informację, mam nadzieję, że to nie tylko w Katowicach?
    odnożnie kremów, to jeżli ktoż ma problemy z cerą nie powinien sam ryzykować, bo może sobie tylko pogorszyć stan, lepiej zasięgnąć rady specjalisty…

    Dni zdrowej skóry były w Katowicach w ten weekend, była moja sąsiadka i mówiła że bardzo fajnie i fachowo, po rozmowie na temat problemów ze skórą, lekarz robi badania różnymi przyrządami, mówi co jest nie tak i poleca jakie kosmetyki są najodpowiedniejsze do naszej cery,
    w Katowicach następna akcja ma być w lipcu chyba w pierwszy weekend, zamierzam sie tam wybrać, może mi coż poradzą

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nie wiem czy słyszałyżcie, ale niedługo zbliżają się Dni Zdrowej Skóry, tak przynajmniej obi ło mi się o uszy:) bardzo fajna akcja, warto by było skorzystać z darmowych porad:) czy wiecie może kiedy i gdzie dokładnie będzie to miało miejsce? podobno ma być w kilku miastach…

    znalazłam stronę o tych dniach zdrowej skóry i są tam wszystkie informacje co gdzie kiedy i jakimi kosmicznymi aparatami badają skórę 😯
    [usunięto_link]
    no teraz to się na pewno wybiorę 😀

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    byłam na tej akcji, rzeczywiżcie fajnie, ale musiałam postać w kolejce, bo było więcej chętnych, trafiłam na bardzo sympatyczną panią dermatolog, badania wyszły nie najgorzej, mam cerę tłustą ale trochę odwodnioną i muszę się chronić przed słońcem filtrem nawet 50 bo mam 2 fototyp, dostałam próbki fajnych kremów i jak je skończę zamierzam sobie kupić w aptece cały kremik 😀

    fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    byłam na tej akcji, rzeczywiżcie fajnie, ale musiałam postać w kolejce, bo było więcej chętnych, trafiłam na bardzo sympatyczną panią dermatolog, badania wyszły nie najgorzej, mam cerę tłustą ale trochę odwodnioną i muszę się chronić przed słońcem filtrem nawet 50 bo mam 2 fototyp, dostałam próbki fajnych kremów i jak je skończę zamierzam sobie kupić w aptece cały kremik 😀

    też byłam, tylko ja w Warszawie:) naprawdę polecam innym, żwietna sprawa! w sumie miła atmosfera, zbadali mi dokładnie skórę, okreżlili rodzaj cery, uwzględnili wszystkie moje dekekty, a potem dostałam kilka porad i odpowiednio dobrane do mojej skóry próbki kosmetyków:) na razie jestem w trakcie testowania jednego kremu i wygląda na to, ze Vichy działa cuda, bo wreszcie moja skóra się nie żwieci:)

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    tego typu akcje to fajna sprawa.wiem własnie, że Vichy i Bioderma miały takie akcje.ja z kolei byłam u swojego dermatologa i ten powiedział mi jakich kremów powinnam uzywać i od dłuzszego czasu stosuje się do jego zasad i moja skóra od razu wygląda lepiej 🙂

    Sabina583
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja kupuję te tańsze, jakoż lepiej mi służą:) ostatnio używam Zieję i oczywiżcie dobieram kem to mojego typu skóry.

    oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    no wlasnie trzeba dobierac kosmetyki zgodne ze swoim typem skóry.okazuje się, ze jest to super wazne.no mi niestety bardzo nie służą kremy „zwykle”. takie to uroki wrazliwej skóry 😉

    lamajka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Nie udało mi się skorzystać z darmowych akcji badania skóry. 😥
    Chyba po lecie pójdę do dobrego gabinetu, aby kosmetyczka oceniła skalę zniszczeń i poddam się jakiejż intensywnej kuracji. Może do Instytutu Erisa… jeżli po wakacjach będzie mnie na to stać…
    A może takie akcje są organizowane także jesienią? Ktoż coż o tym wie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak dobrać krem do twarzy?"

Przewiń na górę