• Autor
    Odp.
  • oh_ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    na pewno beda organizowane takie akcje, trzeba sprawdzac w internecie.uwazam, że jezeli jest taka mozliwożć warto skorzystac z tego.mozna spotkac się ze specjalistami, którzy wiedzą jak pomoc skórze 😉 albo zawsze mozesz wybrac się do dermatologa, jesli mecza cie jakies skórne problemy

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    …ja polece konsultacje na stronie Nivea, ostatnio sama sie konsultowałam i dobierali mi cała linie kosmetyków do pielęgnacji, warto spróbować..
    😉 :

    [usunięto_link]

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    miałam wszystkie kremy Lirene, także dermikę kupowałam i… nic:(
    teraz stawiam na naturę – polecam Prosensil firmy Plante system. W aptece ok. 65 zł. Ale naprawdę działa, jest do cery wrażliwej, ale ma naturalne składniki przeciwerodnikowe i mega nawilża skórę (siedzę cały czas w klimatyzowanym pomieszczeniu).
    Nie mam zaczeriwenionej skóry , podrażnionej także nie.
    idealny krem dla kobiet w kazym wieku.
    Wart ceny – vichy przy tym wysiada

    barbara987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    na suchą i łuszczącą się cerę najlepsza jest odżywka nanobase-(rada dermatologa)-silnie nawilża i wygładza skórę.

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    ja ostatnio testuję kosmetyki z dużym filtrem – La Roche Posay Anthelios i mam włażnie bardzo fajny krem do cery normalnej i suchej – bardzo lekki i nie obciążający skóry, a przy tym z wysokim filtrem.
    powiem wam, ze zostałam testerką kosmetyków La roche Posay za namową siostry i wcale nie żałuję – dawno już nosiłam się z zamiarem kupienia sobie jakiegoż kosmetyku z tej serii, a że akurat się tak złożyło, że szukali kogoż na testerkę, to siostra wciągnęła mnie. nadal szukają testerek, więc może któraż z was byłaby chętna, to podeżlę namiary?

    chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Dziewczyny, a nie orientujecie się czy w tym roku gdzież są organizowane takie akcje?? A jak tak to gdzie? Przeszłabym się z chęcią ,tym bardziej, że słyszę same pozytywne opinie o takich przedsięwzięciach 😉 W sumie fajna sprawa przebadać swoją cerę i w końcu wiedzieć, jakich kosmetyków najlepiej używać, niż błądzić i próbować ciągle czegoż nowego (kto wie czy nie ze szkodą dla cery…)
    Ja ostatnio wpadłam swoją droga na ciekawy krem do twarzy Merino… w sumie cena jest przystępna a przemawia za mną szczególnie to, że jest tworzony na bazie produktów pochodzących z Nowej Zelandii (a z tego co się orientuje to tam jest niesamowicie czyste żrodowisko). Miała któraż z was stycznożć z tą marką i może się podzielić wrażeniami?

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Polecam artykuł [usunięto_link] 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak dobrać krem do twarzy?"

Przewiń na górę