• Autor
    Odp.
  • Walia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Fajnym pomysłem jest nałożenie maski udanie się do sauny. To jest też praktykowane w salonach fryzjerskich jako tzw. sauna na włosy, ale jest to też odpowiednio droga zabawa. A jeżli będziecie na basenie, spróbujcie – efekt jest żwietny, naprawdę.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Olejowanie na pewno może pomóc, ale i maseczki czy odzywki nawilżające.
    Np z alterry z granatem, lub garnier z avokado

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    bylam raz na saunie, powiem szczerze, ze spodziewalam sie lepszych efektów, no okej, wlosy pięknie wyglądały, ale do mycia tylko, bo jak je umylam to dalej byly takie same jak wczesniej

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Kapitanka, ale to raczej nie jednorazowa kwestia, tylko regularne zabiegi, w dłuższym okresie czasu

    Natalia Galus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Spróbuj z za sprawą tego olejku [usunięto_link]

    Natalia Galus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link]

    POlecam !

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    U mnie kondycja włosów poprawiła się po oeparolu, ale wczeżniej też nakładałam różne maski nawilżające, jednak dopiero jak zaczęłam łykać kapsułki Zdrowe włosy, skóra i paznokcie, włosy dobrze się nawilżyły. Bo od żrodka nawilżanie jest bardziej skuteczne niż stosowanie różnych odzywek i olejków.

    arczipl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Z mojej perspektywy warto polecić Revitacell. Nie ma znaczenia czy chodzi o skórę głowy kobiet czy mężczyzn. Działa i żwietnie regeneruje, a o to przecież chodzi.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    od żrodka, od żrodka, warto zabrać się za suplementację oeparolem Piękne włosy skóra i paznokcie i czekać. U mnie po dwóch miesiącach przestały wypadać, zrobiły się lżniące i grubsze. Ten olejek z wiesiołka bardzo dobrze działa też na skórę, paznokcie tez się wzmacniaj,a jak dla mnie jest super

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja stosuje maske do wlosow, ktora kupilam w biedronce za naprawde smieszne pieniadz. Seria nazywa sie romantico czy jakos tak, ale naprawde mam ladne, delikatne, blyszczace wlosy i zadnych probemow z rozczesywaniem.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    hop! Dziewczyny, czy ktoras z was stosuje olej kokosowy na wlosy? Jak to jest z przetluszczaniem sie potem? Ni ma problemu? olej jest tlusty i tak jakos mnie to przeraza..

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    polecam płukankę z miodu.
    Na litr ciepłej wody, łyzka miodu i jako ostatnie płukanie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak nawilżyć włosy?"

Przewiń na górę