• Autor
    Odp.
  • Kejtix
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Henna brwi – obowiązkowa do puki nie zrobie permanentnego 😀 Pedicure raz na miesiąc, manicure rzadziej bo nie maluje paznokci… 2x w tyg peeling pod prysznicem 😀 No i zabiegi na twarz raz na pół roku… o ja tak dbam o siebie 🙂

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja raczej sama o siebie dbam, bo niestety jakoż nigdy nie mogę znaleźć na to czas. Chciałabym zrobić sobie brwi penamentne, ale też nie wiem kiedy w końcu uda mi się to zrobić. Umawiam się z koleżanką już od 2 miesięcy, że pójdziemy na masaż..ale jak nie choroba to coż innego..Na pewno chcę się też wybrać na dermokonsultacje z Vichy. Wa warszawie są pod koniec marca, już sobie zarezerwowałam ten weekend na to plus oczywiżcie jakież zakupy jak już będę w centrum handlowym 😛 Jakbyżcie były zainteresowane to podsyłam rozpiskę:
    Galeria Kazimierz -Kraków- 7-8 lutego
    Magnolia- Wrocław- 13-14-15 lutego
    Galeria Bałtycka- Gdańsk- 28 luty – 1 maca
    C.H. Wzgórze- Gdynia- 6-7-8 marca
    CH ATRIUM Biała- Białystok- 14-15 marca
    Złote Tarasy- Warszawa- 21-22 marca
    Silesia- Katowice- 28-29 marca

    milakaja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Raz na pół roku funduję sobie zabiegi w salonie kosmetycznym, manicure hybrydowy, a tak to najważniejsza jest dla mnie codzienna pielęgnacja- dokładne oczyszczenie twarzy, nawilżenia i nawodnienie. Stosuję do oczyszczania bawełniane chusteczki Tami MyBaby Cotton z Rossmanna, są bardzo delikatne i dobrze nawilżone, staram się też codziennie pić 2l wody.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    czasem chodze na zabiegi, teraz niestety nie mogę. a tak do depilacja woskiem co miesiac, manicure raz na jakis czas, no i przede wszystkim odpowiednia pielegnacja w domu, dluga kapiel z olejkiem a potem smaruje cialko nowa seria bielendy golden oils. nakladam jakas maseczke na twarz i jest super 😉

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    codzienna pielęgnacja, demakijaż, olejek na twarz i dłonie. Co jakiż czas peeling, maseczka. Regularnie oleje na włosy. Coż ekstra raz do roku

    Yzda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    aktualnie jestem na diecie, staram się ćwiczyć. Do tego ostatnio noszę bieliznę modelującą efelina. Często sobie robię peelingi. Zastanawiam się tylko jak można się pozbyć trądziku. Ktoż, coż może polecić?

    KochamZdrowie_com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dbanie o siebie to przede wszystkim stosowanie odpowiednich kosmetyków,preparatów ujędrniających i odmładzających naszą skórę,a do tego zdrowe odżywianie się i aktywnożć fizyczna,to moim zdaniem te kluczowe czynniki.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Codzienne nawilżenie, demakijaż, odżywki na włosy i paznokcie. Co jakiż czas maseczki na twarz. Zastanawiam się żeby wybrać się do kosmetyczki na jakiż zabieg na twarz.

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    oby tylko Ci dobrze kosmetyczka doradziła:) dla mnie podstawą są włosy i paznokcie, nie muszę być jakoż super zrobiona:p ale te dwie rzeczy muszą być zawsze czyste, zdrowe i lżniące:) jak nie lakier, to chociaż odżywka do paznokci, mam taką GR Nail Growth z którą chodzę prawie tydzień, więc nie zajmuje mi to dużo czasu, a zawsze dzięki temu lepiej się czuje:)

    hortensja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Każda z nas chyba na swój sposób dba o siebie. Twarz, włosy, paznokcie to obowiązkowo a dodatkowo balsam na całe ciało – o tak tak :ok: już chyba zasuwam do wanny na małe leniuchowanie a potem trza nałożyć wszystko co się da 🙂

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    tak to fakt, każda z nas ma swoje tajniki i sposoby na to aby czuć się dobrze:)

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Ja włażnie poważnie się zastanawiam nad paznokciami. Ostatnio były w opłakanym stanie, bo nie było czasu na zadbanie. Teraz trzeba wziąć się w garżć:)

    Kejtix
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Wizyta u kosmetyczki … 😀

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    to super, że udało Ci się trafić, niestety z tuszami jest tak, że na każdych rzęsach wygląda inaczej:) ja kosmetyczkom też nie do końca ufam, kiedyż poszłam zrobić brwi i ukrywałam się potem w domu, aż nie odrosły, potem miałam uraz do regulacji, niedawno znalazłam puder do brwi Eyebrow Powder i nim mogę zrobić sobie takie, jakie zawsze chciałam:)

    KatarzynaG
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ćwiczę, używam dobrych kosmetyków i chodzę raz w miesiącu do kosmetyczki i fryzjera.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak o siebie dbacie"

Przewiń na górę