• Autor
    Odp.
  • Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    hmmm

    dbanie o siebie rozumiem nie tylko w sensie- dbanie o ciało…

    ale jeżli mówimy już tylko o ciele…
    kremy na dzień i na noc, oczywiżcie pod oczy
    demakijaż zawsze
    peeling na mordkę i ciało dwa razy w tygodniu
    maseczka raz w tygodniu, czasem jakież serum albo inny ekstras
    balsamy codziennie, czasem dwa razy, często dedykowane konkretnej partii ciała lub problemowi
    włosy- szampon z odżywką, cięcie minimum raz na kwartał

    poza tym odżywianie- bo to na ciele bardzo wychodzi
    i wysypianie się

    aktywnożć fizyczna, bo oprócz ciała leczy też duszę

    z czysto fizycznych to tyle 😀

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Maseczki, kremy, masaże..
    ale też ruch i odpowiednia dieta. Suplementy 😉
    Mogła bym tak mnożyć i mnożyć…

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Mam różne kremy, kremiki, kosmetyki do makijażu. Ogólnie staram się zawsze dobrze wyglądać.

    welonka7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    chodzę regularnie do kosmetyczki, robię różne maseczki, a w domu to stawiam na dobry makijaż.
    ważne jest dla mnie podkreslone oko, mam czarną kredkę akurat z wibo, ale jest meega czarna, co mi odpowiada, tusz podkręcający-żeby oko było zalotne 🙂 do tego ostatnio zamiast podkładu poszłam w bronzer, mam od golden rose bronzing terra powder, on się super sprawdza, bo długo sie utrzymuje i ma faktor 15, do tego dorzucam zawsze coż na usta, pomadka, albo błyszaczyk, tylko nie matowa, bo mi strasznie wysusza usta :/
    do tego wiadomo dbam o siebie na coedzien, włosy farbuję, ciało golę, kremuję itp.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Staram sie robic peelingi twarzy i ciala regularnie ( chociaz o peelingu ciala czesto zapominam :/), uzywam olejku arganowego, regularnie staram sie zluszczac troche skore na twarzy, zeby rozjasnic niektore plamki. Chodze na manicure lub gdy nie ma tragedii to sama ogarniam paznokcie i od razu maluje je jakims fajnym kolorkiem z golden rose express dry, bo jest supertrwały 🙂 no i cena jest tak niska, ze najchetniej kupilabym cala palete pastelowych kolorkow!

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Odpowiednio nawilżam przede wszystkim skórę:) poza tym domowe masaże szczotką do ciała brista, rewelacyjnie poprawiają krążenie, dodają energii i ja się czuję o nich super. Poza tym kosmetyczka, maniciurzystka, fryzjer przynajmniej raz na dwa miesiące.

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    masuje i ja ciało, chodzę na saune.. i moze nie powinnam sie przyznawac.. ale czasem i na solarium.. wiedy mam jedrne i opalone ciało, jedrne po masazach.. a opalone.. wiadomo od czego

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja stosuje naturalne kosmetyki, żadnych parabenów, sztucznych barwników. Uważam że to jest najlepsze dla mojego ciała. Kupuję je w sklepie [usunięto_link] jestem zakochana w tych produktach 😳

    madiz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jeżdżę na rowerze, ćwiczę. Poza tym balsam do ciała, dobry krem do twarzy na dzień i noc, dwa razy w tygodniu maseczka. Raz na jakiż czas wypad do salonu kosmetycznego i do fryzjera. Zastanawiam się nad makijażem permanentnym: [usunięto_link]. Korzystałyżcie? Fajnie by było zawsze wyglądać idealnie;) I możnaby pół godziny dłużej rano pospać 🙂

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    O cialo dbam, ale gorzej z duszą….

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Robie maseczki, peelingi, uzywam kremow, balsamow, maluje pazokcie, reguluje i maluje brwi… Nigdy nie bylam w spa 😛 Lubie miec ladny makijaz, aczkolwiek delikatny. Mam troche niedoskonalosci, wiec uzywam podkladu, korektorow i pudru. Ostatnio kupilam swietna paletke korektorow od golden rose- concealer cream palette (dostepna w dwoch wersjach kolorystycznych). Sluzy nie tylko do ukrywania niedoskonalosci, ale tez do konturowania. Lekka formula, nie oleista czy tlusta, krycie swietne i super masuje moja zmore, czyli cienie pod oczami 🙂

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Fryzjer, bo nigdy sama nie robie wlosow. Pielegnacja ciala, w sensie peelingi, nawilzanie, depilacja-to wszysko robie samodzielnie w domu. Makijaz- staram sie zeby byl pelny, jednak delikatny. Uzywam zarowno korektorow, jak i rozswietlaczy, podkladow, pudrow. Zawsze staram sie ukrywac niedoskonalosci, podkreslac oczy. Ogolnie mam bardzo duzo kosmetykow, ale czesto kupuje na promocjach, bo mozna kui=pic o wiele wiecej 🙂 Teraz Jest swiateczna promocja stacjonarnie w golden rose, 20% znizki za zakup 3 produktow objetych promocja i juz sie czaje na jakis zestaw do 50 zl 🙂

    jacekm51
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    sam o siebie dbam
    i czytam [usunięto_link]

    anetta88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja poszłam do salonu [usunięto_link]
    wykosztowałam się, ale efekt fajny

    Renata Kruk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja staram sie dbac o siebie na codzien, dieta, cwiczenia, naturalne kosmetyki. A teraz jeszcze zainwestowalam w wyjazd do spa i musze przyznac, ze jest to swietna forma relaksu, a efekty sa o niebo lepsze niz przy zabiegach wykonywanych w domu. Bylam z ukochanym na takim romantycznym wypadzie do Ustki do hotelu i spa Lubicz. Jak macie tylko okazje to skorzystajcie z takiej formy wypoczynku, bo sie wraca z naladowanymi bateryjkami i duzo wiekszymi checiami do zycia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak o siebie dbacie"

Przewiń na górę