jak pomoc przyjaciolce?

  • Autor
    Odp.
  • tapir19
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Nie umiem sobie poradzic z moja przyjaciolka.Jakies pol roku temu nagle przypomnial sie jej byly chlopak sprzed 3 lat.Byla z nim rok a potem ona nagle z nim zerwala, raniac go bardzo poniewaz uznala ze go nie kocha.Chlopak ma teraz dziewczyne i zapomnial o Kamili.A ona pol roku temu uznala ze on jest miloscia jej zycia.Spotkali sie – on wiadomo nie chce do niej wrocic.Od tamtego czasu dziewczyna chyba wpadala w depresje.ciagle ma dola, jest smutna, nonstop o nim mysli.Wyciagam ja na imprezy, chodzimy na dyskoteki.Poznaje ona mnostwo chlopakow ale kazdego porownuje do tamtego.Niewiem jak mam jej pomoc.To juz trwa ladnych pare miesiecy.Za kazdym razem jak z nia rozmawiam to ona ciagle jest smutna.Niewiem jak ja pocieszac.Dodam jeszcze ze ona jest mlodziutka, ma 20 lat

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Może psycholog pomoże…

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    no chyba tak by było najlepiej – wizyta u psychologa

    17stopni
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nie trzeba do tego psychologa. Wystarczy ten, w którym ona jest tak bardzo zakochana. Poprosić go żeby z nią porozmawiał na żywo – nie będzie to łatwe, ale powinien jej wylać wiadro zimnej wody na głowę i powinna zmienić nastawienie do niego.

    kalorinaw
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja też myżlę, że rozmowa może tutaj wiele rozwiązać.

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Tez myżlę,ze rozmowa szczera z tym chlopakiem będzie najlepszym rozwiązaniem.Dopiero wtedy jeżli nie pomoże to zgłosic się do psychologa.

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Czasem może lepiej nie pomagać w takiej sytuacji bo można pomóc 'źle’…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak pomoc przyjaciolce?"

Przewiń na górę