Jak przybrać mieszkanie tak aby było żwiątecznie?

  • Autor
    Odp.
  • Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Chciałabym zaakcentować w te swięta radożć jaka we mnie jest, są to pierwsze żwięta kiedy nie jestem sama…..
    Jak ozdabiacie mieszkania poza choinką?

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    😀 Ja na drzwiach wejsciowych mam wianuszek z dzwoneczkiem – niestety przyklejony bo złodzieje krążą 😕 🙁 Na firance mam zawieszone maleńkie satynowe czerwone jabłuszka a na framudze do pokoju i kuchni mam zaczepione girlandy. tak miałam w zeszłym roku, ale w tym bedzie podobnie, po weekendzie bede ubierała choinkę i mieszkanie 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    To zależy również od tego jakie masz mieszkanie? Czy może dom. Ja mieszkam w domu i zawsze ozdabiam choinki na dworze lampkami, można również ozdobić balustradę na balkonie. Ważna również jest jemioła. Proponuje również żwiąteczne żwieczki, serwetki, obrusy… Na framugach można poprzywieszac różne ozdoby.. Pozdrawiam!!

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    A ja kupilam jakis czas temu takie witrazyki swiateczne do okna…….
    i nie mogę ich znaleźć wrrrrrrrr

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ja też mam pecha. Kupiłam w zeszłym roku gwiazdę wiklinową z lampkami do zawieszenia tez np na oknie. Niestety teraz nie działa. Sprawdziłam wszystkie lampki i nic nie pomaga- chyba sie popsuła. 🙁 A taka ładna była…

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A ja kupilam jakis czas temu takie witrazyki swiateczne do okna…….
    i nie mogę ich znaleźć wrrrrrrrr

    hahahah sklerotyczka hahaha 😆

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    aniołki aniołki i jeszcze raz aniołki 😛 8)

    plateczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja powiesiłam na oknie żwiecącą gwiazdkę żwiąteczną 🙂

    [usunięto_link]

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Przydadzą się na pewno stroiki żwiąteczne, jemioła, bombki choinkowe, żwiatełka. światełka najlepiej umocować w oknie, stroiki postawić w strategicznych miejscach w mieszkaniu – bardzo dobrze prezentuje się np. stroik przy wejżciu w przedpokoju.

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ciekawe dodatki żwiąteczne znajdziesz tutaj [usunięto_link] ja również lubię jak w domu na żwięta jest przytulnie i rodzinnie. Nakrycie stołu tez jest zawsze ważne. Niekoniecznie przecież musi to być tradycyjny biały obrus. Myżlę że na podanej stronie znajdziesz kilka ciekawych inspiracji.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak przybrać mieszkanie tak aby było żwiątecznie?"

Przewiń na górę