Jak radzić sobie z infekcjami miejsc imntymnych?

  • Autor
    Odp.
  • Groooooszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja będąc u ginekologa, po tym jak spotkały mnie przykre dolegliwożci dostałam mażci, które mi zdecydowanie pomogły… a był to niedrogi tribiotic, który jest w małych saszetkach chyba po 1zł, albo w dużej tubce po około 18zł, + dodatkowo coltrimazolum (mażć lub globulki) i na zapalenia grzybiczne i bakteryjne płyn dezynfekujący octenisept (może być także stosowany przed i po goleniu miejsc intymnych gdy występuje podrażnienie.)

    I po tym było w porządku. 🙂
    Pozdrawiam.

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Wspomniana powyżej mażć jest tak skuteczna na różne drożdzaki, z których mogą też być i zajady, że włażnie z nich mnie wyleczyła w dwa dni! Totalny zabójca dla wszelakiego syfu! 😉

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    jedz dużo przetworów mlecznych typu naturalne jogurty, kefir, one przywrócą naturalną florę bakteryjną pochwy. Mi po nich zapach tez się poprawia. Z innych metod – picie soku z ananasa też wpływa korzystnie na zapach pochwy. Faktycznie działa. Ja też, ale to już konkretnie na grzybicę stosuję tampony ellen, one mają w składzie naturalne probiotyczne bakterie więc działają i na grzybicę i na pH, a co idzie na zapach.
    I na pocieszenie Ci powiem, że miałam bardzo podobnie, potrzymało mnie to jakież 3-4 miesiące, potem pomału zaczęło wracać do normy.

    pimka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ja polecam provag żel do smarowania – łagodzi żwiąd i podrażnienia, probiotyki ginekologiczne też nie zaszkodzą, możesz o nie zapytać w aptece, przy najbliższej wizycie opowiedz ginekologowi o tych dolegliwożciach

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak radzić sobie z infekcjami miejsc imntymnych?"

Przewiń na górę