Jak rozpalić zmysły?

  • Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    sprawa niecierpiąca zwłoki 😉
    idę w sobotę na kolację a ze raczej należę do niesmiałych osób, to chciałabym się Was poradzic w kwestii ubrania, ruchów, gestów.. co robić, żeby pobudzić zmysły faceta, żeby dać do zrozumienia, że mi się podoba ale nie tak chamsko, chciałabym tak subtelnie go uwieżć ;]
    i jaki alkohol zamówić? wino? wino musujące? białe, czerwone? jakie jest z tych lepszych?

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Wino koniecznie czerwone. Stary sprawdzony sposób to patrzenie na faceta gdy on nie patrzy, w momencie gdy wzrok się spotka Ty szybko uciekasz. Oczywiżcie na tyle szybko, żeby wasze wzroki zdążyły się spotkać. Dawno nie testowałam tej metody, jako że dawno zostałam uwiedziona 🙂 Poza tym inne zmysłowe gesty według uznania. I użmiechaj się!
    Powodzenia!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Po prostu bądź sobą 🙂

    fury
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    „…żeby wasze wzroki zdążyły się spotkać…” słodkie:) Jeden wzrok, dwa wzroki, nie wiem, gdzie podziać wzroka…:)

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    kiedy do Ciebie przechylaj lekko głowę na jedną stronę i odrobinkę do przodu, i nieżmiało spoglądaj spod rzęs;

    mój cicho i niższym głosem, niż zazwyczaj, to wielu facetów bardzo kręci (no chyba że masz ciemną barwę z natury-wtedy nie obniżaj :P)

    w tle niech gra cicha, nastrojowa muzyka – u mnie EvaCassidy sprawdza się w 100%

    ja od wina zwykłego wolę musujące – bąbelki nieźle podkręcają atmosferę 😉 CIN&CIN bianco jest boski – piłam wczoraj, skutek randki – rewelacyjny 🙂

    yves
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    idę w sobotę na kolację

    I jak poszło?

    y.

    kami.kami
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Użmiechajcie się dziewczyny, patrzcie w oczy. Sposób w jaki patrzymy na innych, użmiech i drobne gesty, troskliwożci mogą wzbudzać uczucie szczężcia. Sztuczne i nienaturalne zachowanie zawsze jest widoczne, nie ma co robić z siebie uwodzicielki jeżli się nią nie jest.

    IChojnicka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hahhahahah dobre;p

    UrbaniakK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak rozpalić zmysły?"

Przewiń na górę