Jak schudnąć, dlaczego warto ćwiczyć.

  • Autor
    Odp.
  • alien79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Rady na to co robić a czego nie aby schudnąć.
    Po co w ogóle ćwiczyć?

    Te i inne tematy poruszane są na stronie:

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Modyfikacja
    Figa.

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Dla efektywnego spalania tkanki tłuszczowej trening powiniem wynosić 120 – 130/min.

    Typowe a zarazem najlepsze na spalanie tkanki tłuszczowej są następujące ćwiczenia :

    marszobiegi , marsz przeplatany biegiem w tempie wolnym ,
    jazda na rowerze zwykłym lub stacjonarnym ,
    wschodzie po schodach ,
    chodzenie na steperze.

    christty
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    No ćwiczenie to podstawa i w ogóle zawsze diety wspomagam cwiczeniami, ale to bardzie cardio robię i o serce już dbam. A do chudnięcia to takie pastylki biorę co apetyt odbierają:) i jeżć się nie chce…

    Karolinha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja tam brałam kiedyż Erkarnitynę, ale mi nie pomogło, mimo że ćwiczyłam i nie wiem Christy jakie Ty bierzesz pigułki, ale ja teraz mam Apptrim i jestem strasznie zadowolona, bo to rzeczywiżcie przyspiesza spalanie tłuszczu, jak człowiek jest aktywny, no i ogranicza łaknienie czyli wszystko razem to daje efekt odchudzania, a i na zdrowiu sie nie odbija jak te wszystkie super koktaile i herbatki, gdzie nie tylko żołądek ale i serducho wymięka… Zresztą moja kumpela też go używała i schudła chyba 6 kg w 2 miesiące i czuje się żwietnie,a i wyglada po jakimż czasie dobrze, wiec nie ma efektu jojo 🙂

    olenstwo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    najlepiej zdrowo jeżć. bo to nie tylko dobrze wpływa na odchudzanie (bezpieczne, bez jojo) ale też wpływa żwietnie na ogólne samopoczucie:)

    znam fajny przepis na zdrowe odżywianie, ale nie będę kopiowała całego artykułu tutaj, tylko dam linka:)

    [usunięto_link]

    pozdrawiam!:)

    Karolinha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    No włażnie, łatwo powiedzieć – dobrze odżywiać się – niestety to trudniejsze jest czasem nawet jeżeli regularnie się ćwiczy 🙂 I jakoż trzeba sobie radzić 🙂

    Girl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    No żeby schudnąc trzeba ćwiczyć i mieć odpowiednią dnietę : inaczej nie da rady 🙂

    Carna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja ćwiczę pilates i uważam ze ćwiczenia to podstawa !!
    Pilates daje dobre wyniki bez przeciążania organizmu występującego w przypadku typowych ćwiczeń. Jest wiec idealny jeżli ktoż nie ma najlepszej kondycji (to ja). Ćwiczenia oprócz poprawy mojego wyglądu wpływają korzystne na moje zdrowie- serce tez ćwiczy!
    Dodatkowo dla zdrowia seduszka odżywiam się lepiej niż dawniej…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja osobiżcie jeżdżę na rowerku po parku AWF 🙂

    pomarancza
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ćwiczyć naprawdę warto, ale warto też wiedzieć jak to robić. Niewłażciwy dobór ćwiczeń albo niewłażciwe ich wykonywanie może przynieżć więcej szkody niż pożytku. Kiedyż się tym interesowałam, więc naprawdę wiem o czym mówię. Przeczytajcie ten artykuł [usunięto_link] Powinien pomóc wszystkim tym, którzy chcą schudnąć przez ruch a także tym którzy pomimo wysiłku niestety nie chudną.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąć, dlaczego warto ćwiczyć."

Przewiń na górę