• Autor
    Odp.
  • Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja tez czerpie ogromna wiedze od vlogerek, uwielbiam kanal maxineczki, kitulca i ogolnie duzo czasu na yt spedzam 😛 Ostatnio zainspirowalam sie u aleandry zestawem do stylizacji brwi od gr, eyebrow styling kit. No poprostu bomba! Pudry swietnie napigmentowane, bez problemu utrzymuje sie efekt caly dzien i wyglada naturalnie. Dzieki pesecie w zestawie mozna szybko pozbyc sie nie potrzebnego wloska, a wosk pomaga utrzymac brwi w ładzie 🙂

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja równiez korzystam z wiedzy blogerek, kanałów yt. Od blogerek duzo mozna sie dowiedziec o domowych sposobach na zadbane wlosy czy cere, od vlogerek poznac opinie na temat kosmetykow. Uwielbiam zdecydowanie maxineczke i bardzo duzo u niej spedzam czasu, dzieki niej nauczylam sie konturowac twarz przy pomocy paletki z golden rose, Contour Powder Kit. Jest to banalnie łatwe, a efekty sa rewelacyjne. W dodatku paletka ta jest bardzo tania, a wystarcza na dlugo.

    Anielak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej, osobiżcie polecam wypróbowywać różne makijaże, a także pytać o poradę przyjaciółek – ja też mam trudnożć z dobraniem dla siebie dobrego makijażu, lepiej umiem doradzić komuż niż samej sobie. Może masz wżród znajomych kosmetyczki czy wizażystki? A może warto kilka razy zainwestować i udać się do salonu na wykonanie profesjonalnego makijażu, a tam specjaliżci na pewno doradzą, co do cb pasuje

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    ja przez długi czas mialam problm z cieniami do powiek, szybko sie scieraly, robily sie grudki. problem zniknal jak kupilam eyeshadow primer z gr, ta baza swietnie utrwala makijaz, podbija kolor i Sprawia, że nawet osypujące się cienie można uratować i z nich korzystać.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    A jaki makijaz latem drogie panie? Nie chce zeby mi „tapeta” splynela od upału, wiec napewno siegne po moj ulubiony BB Cream Beauty Balm z GR, ktory nie tylko pieknie rozswietla cere, ale tez ja nawilza, jest lekki wiec nie zapycha porow do tego na pewno tusz do rzes, bez niego sie nie ruszam no i co jeszcze? jak sie malujecie latem?

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    rafandynka jak by co, to ten krem bb swietnie wspolgra z kredka do konturowania, Contour Crayon rowniez z golden rose. Latwo sie nia posluguje, ma fajna kremowa konsystencje, super sie wyciaga ksztalt twarzy no i wlasnie nie splywa w upaly, efekt jest dlugotrwaly.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    do utrwalenia makijazu szczerze polecam puder transparentny z golden rose, Long Wear Finishing Powder. Pasuje do kazdej cery, wchlania sebum wiec zapobiega tez blyszczeniu sie cery i ogolnie jest bardzo fajny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak się malować?"

Przewiń na górę