• Autor
    Odp.
  • pikna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Dziewczyny, chciałam zapytać skąd czerpiecie wiedzę, na temat dobierania kolorów, fasonów ubrań itp? Nie oszukujmy się, dobry wygląd wymaga jakichż tam podstaw, a nikt tego z mlekiem matki nie wyssał 😉 ja czytam blogi, oglądam jakież filmiki, ale trudno mi okreżlić swój typ urody i mam wrażenie, że nie we wszystkich ciuchach polecanych dla mojej sylwetki wyglądam dobrze… Wiem, że są różne kursy wizażu i stylizacji, może tam? Co poradzicie?

    melonowabasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Z głowy kochana, z głowy:)

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    jesli chodzi o makijaz to jest bardzo duzo filmikow na youtube..mozna nauczyc sie podstaw..dobrze dobierac cienie..moim zdaniem najlepiej wybrac odcien odpowiedni do koloru oczu.

    bardzo lubie robic makijaz..”maluje” swoje kolezanki, siostry czy kuzynki a wszystkiego nauczylam sie na yt. wystarczy chciec.

    CuddleLove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja lubię czytać poradniki w internecie (i oglądać filmy na youtube :P), a oprócz tego włażnie teraz też myżlę nad jakimż kursem stylizacji tak dla siebie (tzn. coż w stylu kreowania wizerunku, itp.). No i myżlę, że trzeba mieć tutaj spore wyczucie, poza tym, nikt nie powiedział, że w tym, co niby Ci pasuje musisz dobrze się czuć (np. mi w analizie kolorystycznej wyszło, że powinnam nosić praktycznie wszystkie róże i niebieskożci, a obu kolorów nie lubię jakoż bardzo, jedynie poszczególne odcienie).

    marcccelina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja czasem przegladam portale internetowe, fanpage’e, przygladam sie ciekawszym stylizacjom osoby na ulicy 🙂 ale znajduje w tym siebie i staram sie dopasowac do swojej osobowosci 🙂 mysle, ze calkiem fajnie mi to wychodzi:) a makjiaz? staram sie, zeby byl on naturalny 🙂 przewaznie jest to podklad, troche tuszu, delikatna pomadka (jasny roz, nude), gdy gdzies sie wybieram to czasem podkreslam ciemniejszym cieniem swoje oczy albo stosuje bronzer:) we wszystkim staram sie zachowac umiar:)

    moja rada – zobacz w czym czujesz sie najlepiej i w tym chodz, nie ma co udawac kogos kim sie nie jest 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Polecam makijaż permanentny, który ma podkreżlać w sposób naturalny rysy twarzy 😉

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    na tych filmikach laski strasznie duże tego wszystkiego nakładają..ja już poczułam wiosnę i zaraz przerzucam się w ogóle na krem BB, zamiast podkładu. Widziałam ostatnio nowożć z L’oreal skinperfection włażnie krem BB i na pewno muszę go spróbować.

    Pelagia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja głównie czerpię pomysły z stylizacji które przedstawiane są na głównych stronach największych producentów kosmetyków, chociażby takich jak [usunięto_link]. Zawsze mają przedstawione najmodniejsze trendy i kosmetyki, jest w czym wybierać. Moje koleżanki ze studiów mają bardzo podobne podejżcie co ja i nie narzekają na zainteresowanie mężczyzn.

    aladore
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja się na co dzień wcale nie maluję teraz i mam dużo lepszą cerę

    Yzda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jestem brunetką o niebieskich oczach, jakie kolory mi najbardziej pasują do makijażu?

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Ja stawiam na delikatny naturalny makijaż. Czasami okazyjnie zrobie sobie mocniejszy, ale to sporadycznie. Na co dzień tusz, puder, róż i brewki poprawiam. Zastanawiam sie czy permanentnie nie zrobić brwi.

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Yzda szarożci! koniecznie:) co do makijażu na co dzień to używam podkładu choć nie zawsze, mam niedoskonałożci, trądzik i żlady po nim, ale już tak długo go mam, że przestałam zwracać na niego uwagę, głównie stawiam teraz na oczy i o czym bardzo się przekonałam, to też i na brwi- koleżanka mnie namówiła na mocniejsze podkreżlenie i od razu jest taki efekt wyrazistożci twarzy, takiego charakteru, że od razu poleciałam do sklepu po cień, udało mi się kupić super produkt GR nie cień tylko puder do brwi, jest mega trwały i od razu inaczej się wygląda 😀

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    dokładnie poprawienie brwi dodaje charakteru twarzy:) z tego powodu męczę się z tym na co dzień:)

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    ja też się się męczyłam, ponieważ w kilku miejscach nie mam włoskow przez co robią się niby dziurki, a żaden cień nie chciał tego złapać, dopiero znalazłam puder do brwi Eyebrow Powder GR i jest super, ponieważ ładnie kryje i a mimo to efekt jest nauralny:)

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Glownie wiedze na temat makijazu czerpie z tutoriali na yt- mam kilka ulubionych vlogerek i regularnie obczajam ich filmy 🙂 Obecnie ucze sie konturowania twarzy- dla mnie to jest mega swietne jak w kilka sekund mozna zmienic twarz i nadac jej zdrowy koloryt 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak się malować?"

Przewiń na górę