jak uczcic druga rocznice i sylwestra?

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    31 grudnia bedzie nasza druga rocznica bycia razem.chcielisbysmy spedzic ten dzien sami w zaciszy tam gdzie ludzi nie ma,w jakims cichym katku.w goracj juz bylismy nad morzem tez.nie mam wogule pomyslu gdzie spedzic ten cudowny dzien.znacie jakies ciekawe miejsca w okolicach gorzowa itd.interesuje mnie cos w wojewodztwie lubuskim.jak cos to prosze poradzcie cos,bo jak narzie mieszkamy zjego mama wiec taki wieczor we dwoje odpada………………….. beczy

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Wyslac mame na impreze sylwestrowa 😉 i bedzie z glowy ;P

    A jak sie nie da wyslac to moze jednak jeszcze raz zahaczyc o gory? Wynajac sobie domek goralski z kominkiem, szampan i te sprawy, na pewno byloby romantycznie 😀

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    wyslac mame to nie da rady niechce nigdzie jechac nawet na jedna noc.w gory to moze i byloby fajnie ale jeszcze niewiem troche kasy by poszlo na to ………..

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Wyjazd byłby najlepszym pomysłem.

    Proponowałabym znaleźć np. agroturystykę – najlepiej taką gdzie kwatery mają osobne wejżcia, by mieć więcej prywatnożci. 😉
    Ceny w takich miejscach są tańsze niż hotele. Można na agroturystyce spędzić bardzo miło czas za bardzo małe pieniądze (jeżeli finanse mogą być problemem).

    Ja tak spędziłam ostatniego sylwestra.
    Gospodarze dla gożci zorganizowali grilla, ognisko, kulig… a później czas spędzony we dwoje: już wiesz co robić 🙂 sexi bielizna, żwiece itp.
    Było wspaniale 🙂
    I tobie też polecam takie żwiętowanie.

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    madziula dzieki wlasnie tez o takim czyms myslalam hmmm:)moglo by byc bardzo ciekawie mam nadzieje ze finanse na to pozwola bo strasznie duzo wydatkow sie szykuje:(

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    będzie o sylwester więc licz się z tym, że ceny będą wyższe niż normalnie,
    jednak można coż znaleźć do 50 pln/osoba/nocleg
    i dodatkowo pewnie koszta za „rozrywki”, ale można tanio i miło spędzić ten czas

    [usunięto_link]
    polecam tą stronę
    i wystarczy poszukać :D[/b]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak uczcic druga rocznice i sylwestra?"

Przewiń na górę