Jak uwiesc faceta?

  • Autor
    Odp.
  • Rubi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Pomozcie! Zakocha?am sie! Ja 24 lata,on 41.Jest moim instruktorem od kursu prawa jazdy.Jest wolny i piekny.Nigdy nie by? zonaty.Jest mi?y,choc bardzo niesmia?y i zdystansowany.Nie okazuje,ze mu sie podobam.Ja tez tego nie okazuje.Jak go zdobyc?Poradzcie! Juz 4 razy mi sie sni? w ciagu 2 tygodni! Wstydze sie go zaprosic na kawe.Jak uwiesc faceta?Prosze o pomys?y zwiazane z tematem.Pozdrawiam.

    ROO10
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jeżli chcesz się z nim umówić – zrób to ALE dopiero po zakończeniu kursu. Tak dla zachowania zdrowszej atmosfery.

    powodzenia 🙂

    Rubi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    W?asnie w czwartek ukonczy?am kurs.Ale zda?am tylko testy,a jazdy nie zaliczy?am.Wiec w tygodniu pojade z moim instruktorem do Poznania,aby umowic mnie na poprawke.Choinka! Chce go poca?owac,tylko jak sie do tego zabrac?Jestem do tego przekonana.Jak powinnam go uwiesc,by mnie nie odepchna??Prosze,napiszcie Wasze pomys?y! Ja musze to zrobic bez wzgledu na wszystko.

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    moze jeszcze ztym poczekaj, gratuluje tego uczucia bo to jednak spora roznica wieku..zycze wszystkiego naj, naj

    bedzie dobrze!!!! pozdr

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Hmmm.. nie zastanowilo Cie dlaczego facet w tym wieku nigdy nie mial zony???
    To byla pierwsza mysl jaka mi sie nasunela..

    szprota
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Hmmm.. nie zastanowilo Cie dlaczego facet w tym wieku nigdy nie mial zony???
    To byla pierwsza mysl jaka mi sie nasunela..

    Włażnie, skoro jest 'miły, piękny’ itp.
    Druga sprawa – dziwi mnie, że mlodym dziewczynom podoba się ktoż, gdy występuje dożć spora różnica wieku – osobiżcie sobie tego nie wyobrażam u siebie.

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Nawet jeżli mu się podobasz to on raczej tego nie okaże, bo jesteż pod jego 'nauką’ i to nie etyczne ! Nic z tego nie będzie przed zakończeniem kursu. Po zdaniu prawka możesz go zaprosić w ramach podziękowania za żiwtną naukę itp. i tak dalej ale teraz na Twoim miejscu bym się nie wychylała….Pozdrawiam 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ➡ radziłabym ci poczekać do zakończenia kursu moze on wyjdzie z jakąż inicjatywą a jak nie to w ramach podziękowania możesz sie z nim umówić
    ➡ również mnie zastanawia dlaczego facet w tym wieku jest wolny… być moze nie potrafi być z drugą osobą… kiedys wyczytałam, że lepiej nie wiązać sie z facetami którzy nie mieli partnerek

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak uwiesc faceta?"

Przewiń na górę