jak walczyc/odbic dziewczyne ?

  • Autor
    Odp.
  • ordinary_boy
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    deleted

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    powtórze sie … dosc czesto sie ostatnio powtarzam jak nie przy głupiej przyjaciólce która biega jak maly piesek za swoim bylym ktory ja zlewa cieplym moczem to przy twoim temacie.
    Ekhm uwaga powtarzam: OLEJ JĄ W KONCU NIC Z TEGO NIE BEDZIE.

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    powtórze sie … dosc czesto sie ostatnio powtarzam jak nie przy głupiej przyjaciólce która biega jak maly piesek za swoim bylym ktory ja zlewa cieplym moczem to przy twoim temacie.
    Ekhm uwaga powtarzam: OLEJ JĄ W KONCU NIC Z TEGO NIE BEDZIE.

    Hahahah… Napisała to 20 letnia małolata. 😉 Do piaskownicy jeszcze ziewczynko:)

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Jeżli wiek jest dla Ciebie jakimkolwiek wyznacznikiem to gratuluje i do piaskownicy radzę udać sie samemu.

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli wiek jest dla Ciebie jakimkolwiek wyznacznikiem to gratuluje i do piaskownicy radzę udać sie samemu.

    Ma! Ale o tym się przekonasz za jakież 3-4 lata… Zobaczysz.

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Nie wiem czy zobacze czy nie moim zdaniem to nie ma nic do rzeczy. Twoje zdanie mozebyc inne i byloby wszystko ok gdybys przy tym nie obrazał ludzi.

    TrancEye
    Member
    • Tematów: 17
    • Odp.: 339
    • Pasjonat

    Masz rację. Przepraszam.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @HardDick wrote:

    Masz rację. Przepraszam.

    całe szczężcie, Twardy-Gruby, żeż to z siebie wydusił 😈 bo miałem zamiar zmieżć cię z posad ziemskich… Shiva, poradzę Ci… nie przejmuj się aż tak bardzo wirtualnym netem… chociaż wiesz, czasem zdarzają się tu wrażliwi ludzie 😉

    PS. A tak w ogóle przy okazji – zdaje się, że miałaż urodziny – życzę Ci szczężcia! zupełnie bezinteresownie 😆 chętnie zjadłbym kawałek torcika i posączył kawki 😉 w Twoim realu 🙄

    no cóż – papa :-

    shiva
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Haha dzieki hadr-man:) torcik byl czekoladowy, za rok zapraszam;)
    Nie przejmuje sie staram sie nie szufladkowac ludzi i miłoby było gdyby inni ludzie nie szufladkowali mnie. Zwyczajnie zwrócilam koledze uwage, przeprosiny przyjete.
    A co do włażciwego tematu…co w koncu z kobita?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak walczyc/odbic dziewczyne ?"

Przewiń na górę