jak wstrzymac okres?

  • Autor
    Odp.
  • ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Drogie kobietki…
    Czy istanieja jakies metody zatrzymania okresu? zaniedlugo mam dostac miesiaczki, ale co tu duzo mowic, kompletnie mi to nie pasuje, gdyz mam wyjechac na narty a tam wiadomo wysilek fizyczny z bolacym brzuchem jest raczej nie do wytrzymania, do tego bede miala okazji byc sama z moim mezczyzna 😳
    Kiedys czytalam, ze jedzac witamine C da sie opoznic okres, ale nie wiem czy w to wierzyc…istanieja jakies metody?tabletki?srodki?
    z gory dzieki 😉

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    A to się da?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jabyż brała tabletki antykoncepcyjne to się da:)

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jabyż brała tabletki antykoncepcyjne to się da:)

    Ale nie bierze.

    Nie, nie można. Jak nie chcesz sobie zaszkodzić to nie wymyżlaj sposobów opóźnienia okresu.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Słyszałam,ze można opóźnić okres,ale najlepiej będzie jeżli pójdziesz z tym do lekarza.Któż jak nie on doradzi Ci najlepiej 😀

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    sa takie tabletki ziolowe ktore zmniejszaja ilosc krwi podczas miesiaczki oi gdy sie ich wezmie wiecej moga zatrzymac okres sama tak zrobilam ale to glupie bardzo.

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    hmm jak sobie teraz tak mysle, to chyba szkoda mojego organizmu…
    Moze akurt nie wypadnie miesiaczka w te dni kiedy bede w gorach 🙂 a jesli, to jakos to przezyje 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    No, brawo Ag, podejrzewam, że w podjęciu takiej decyzji pomogła Ci trochę Onione. 😈

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Hahaha wystraszyła tą hysterektomią 😀

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    do tak drastycznych dla mojego organizmu srodkow bym sie nie posunela, ale jak dluzej przemyslalam temat, to rzeczywiscie nie ma to sensu, poza tym pogoda nartom nie sprzyja 😛 wiec ewentualnie bede chodzila niewyzyta 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak wstrzymac okres?"

Przewiń na górę