Jak wypromować sklep w sieci?

  • Autor
    Odp.
  • estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    No włażnie odnożnie internetu mam do was pytanie! Czy któraż z was prowadzi działalnożć w sieci? Ja otwieram sklep z żywnożcią ekologiczną i zastanawiam się nad promocją. Myżlałam, że sama się tym zajmę, ale nie jest to takie proste. Chcę powierzyć reklamę w ręce portalu firmy.net, bo oni podobno bardzo skutecznie pozycjonują i mają przystępne ceny. Co wy o tym sądzicie. Piszcie swoje uwagi, bo ja w tej branży jestem zielona.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Mimo wszystko lepiej jest zająć się tym na własną rękę aniżeli zlecać to takiej firmie.

    Jest wiele ciekawych pozycji w internecie nt. pozycjonowania.

    Równie dobrze możesz zainwestować w studentów informatyki, którzy wykonają za Ciebie pracę w tym zakresie i to za niewielkie pieniądze.

    W razie dodatkowych pytań pisz na PW 😉

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Słyszałam ostatnio zdanie, że jeżli Twoja firma nie istnieje w internecie, to nie istnieje w ogóle. W sumie jest coż w tym, dlatego, że jeżli szukamy jakiejż usługi pierwsze co robimy, to szukamy tego w internecie. Moim zdaniem bardzo rozsądnie jest powierzyć taką pracę firmie, która się na tym zna, bo podejrzewam, że sama nie masz o tym pojęcia zbyt dużego. Możesz oczywiżcie się dokształcić sama i poczytać książki na ten temat, bo jest wiele pozycji 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Słyszałam ostatnio zdanie, że jeżli Twoja firma nie istnieje w internecie, to nie istnieje w ogóle.

    coż w tym jest..

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Pozycjonowanie to dluga i żmudna praca … każdego dnia człowiek uczy się czegoż nowego i umówmy się – jeżeli jesteż włażcicielem firmy – Ty wiesz najlepiej jak należy ją pozycjonować.

    Wszystkie firmy oferujące pozycjonowanie mogą pomóc, ale tylko na krótką metę.

    Należy pamiętać o kilku istotnych rzeczach:
    1. Konkurencja nigdy nie żpi – też pracują nad pozycjonowaniem, więc spadek z 1 pozycji może być szybszy niż znalezienie się na niej.
    2. Kilka dni przerwy w pozycjonowaniu spowoduje jeszcze szybszy spadek.
    3. Odpowiednie dobieranie słów kluczowych – przykładowo, dla sklepu komputerowego nie jest trafne pozycjonowanie po słowach „komputer”, „drukarka”, tylko np. po konkretnych modelach, np. „drukarka hp laserjet 1100” , „laptop asus a6”
    4. Przeglądanie słów kluczowych, dodawanie nowych.
    5. Prowadzenie statystyk (Google Analytics)
    6. Stosowanie w początkowej fazie płatnego pozycjonowania (Google AdWords)

    Oprócz tego jest jeszcze wiele innych istotnych informacji, które należy znać, jak również stosować.

    A co do zdania o istnieniu w sieci – niestety ale w 100% się zgadzam …

    I oryginalne powiedzenie głosi:

    „Jeżeli czegoż nie ma w Google, to to w ogóle nie istnieje”

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    No włażnie odnożnie internetu mam do was pytanie! Czy któraż z was prowadzi działalnożć w sieci? Ja otwieram sklep z żywnożcią ekologiczną i zastanawiam się nad promocją. Myżlałam, że sama się tym zajmę, ale nie jest to takie proste. Chcę powierzyć reklamę w ręce portalu firmy.net, bo oni podobno bardzo skutecznie pozycjonują i mają przystępne ceny. Co wy o tym sądzicie. Piszcie swoje uwagi, bo ja w tej branży jestem zielona.

    a teraz to mogę Ci nawet baner zaoferować na mojej stronie. jakbyż chciała, to odezwij się na priv

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    No włażnie odnożnie internetu mam do was pytanie! Czy któraż z was prowadzi działalnożć w sieci? Ja otwieram sklep z żywnożcią ekologiczną i zastanawiam się nad promocją. Myżlałam, że sama się tym zajmę, ale nie jest to takie proste. Chcę powierzyć reklamę w ręce portalu firmy.net, bo oni podobno bardzo skutecznie pozycjonują i mają przystępne ceny. Co wy o tym sądzicie. Piszcie swoje uwagi, bo ja w tej branży jestem zielona.

    Popytaj na forach dla kulturystów może administracja wykaże zainteresowanie.

    kubalis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Polecam marketing szeptany w internecie. To na prawdę dużo daję jeżli chodzi o promocję. Ale niestety nie jest tanie

    ania.j
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie ma Twojego sklepu w Top10 nie ma go wcale. Nie ominie Cię wizyta w tej czy innej firmie pozycjonerskiej. Potwierdzą to wszyscy wypowiadający się przede mną i ci, co dopiszą się później. Co się będziemy czarować, sami fachowcy w temacie. 🙂

    halianek67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Marketing szeptany to tylko czężć możliwożci promowania się w internecie. Oprócz tego wszelkiego rodzaju mailingi, pozycjonowanie strony (niszowe tematy można wypozycjonować nawet samemu z niewielkimi kosztami)

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Każda forma promocji jest dobra,szczególnie jeżeli dopiero zaczynasz biznes i chcesz budować swoją markę,pozycję w sieci i ugruntować ją. Oczywiżcie nie przychodzi to łatwo i szybko,a raczej powoli małymi kroczkami do celu. Pozycjonowanie,banery,fora społecznożciowe,tematyczne- to najczęstszy zakres działań.

    Rosanto_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Moim zdaniem każdy rodzaj promocji oraz reklamy jest dobry,ponieważ pomaga zwrócić uwagę potencjalnych klientów na naszą firmę,pozwala nam zaistnieć,czy to przez działalnożć internetową jako kampanię czy ulotki,banery- wszystko ma w tej kwestii znaczenie:)

    oskarr85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dobrym pomysłem na rozreklamowanie sklepu internetowego są na pewno reklamy AdWords i reklamy w serwisach społecznożciowych (czyli na Facebooku). Dużą popularnożcią cieszy się także marketing szeptany, czyli promowanie stron/produktów/usług na forach.

    Honorata Janta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mozna go wypromowac jeszcze poprzez pozycjonowanie. U mnie np moja siostra korzystała z takiej agencji interaktywnej Proformat z Wrocławia. 😉 Dzieki temu własnie dotarła do wiekszej liczby klientów 😉

    Gill
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Pozycjonowanie jest drogie. Lepiej promować się na FB i Instgrammie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak wypromować sklep w sieci?"

Przewiń na górę