• Autor
    Odp.
  • telpeloth
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Jedz nieregularnie, najlepiej dużo przed snem. Przybrałem przez to przez wakacje kilka kg.

    karolincio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Jedz nieregularnie, najlepiej dużo przed snem. Przybrałem przez to przez wakacje kilka kg.

    bzdura!

    to, że ktoż chce przybrać na masie, nie oznacza, że chce straciż na zdrowiu.
    Znajdź sobie jakąż dietę wysokokaloryczną ale nie stosuj jako zasady błędów popełnianych przez osoby z tuszą

    AnetkaPlanetka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    hmm ja dokladnie mam taki sam problem ale waze nawet mniej bo 44 kg przy wzrożcie 165 cm i teżmam 18 lat .. nie znalazłam jeszcze sposobu na przytycie i powoli tracę nadzieje .. chyba już trzeba się zaakceptować i przyzwyczaić ..

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    hmm ja dokladnie mam taki sam problem ale waze nawet mniej bo 44 kg przy wzrożcie 165 cm i teżmam 18 lat .. nie znalazłam jeszcze sposobu na przytycie i powoli tracę nadzieje .. chyba już trzeba się zaakceptować i przyzwyczaić ..

    a probowalysie pic miete? albo brac tran? slyszlam, ze to pomaga…

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Chcę uzupełnić:tran pomaga odchudzanie dzięki zawartych w nim ekstraktach z ryb.

    shanleenka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 122
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    tran pomaga odchudzanie dzięki zawartych w nim ekstraktach z ryb.

    hm?? nie rozumiem zdania:P

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Też chciałabym przytyć,żeby znowu wyglądać normalnie…
    Tylko u mnie problem jest z apetytem.Czasem muszę sobie przypominać o zjedzeniu czegoż,bo mój organizm sam nie przypomni mi o tym np burczeniem w brzuchu-nie odczuwam glodu 😯
    Jak coż lubię to zjem,ale w małych ilożciach,bo szubko się napycham… na slodycze rzucam się jak dziecko,ale od jakiegos czasu po słodkim jest mi niedbrze,więc też ograniczam.Wyglądam ohydnie! jak kożciotrup jakiż 😐 zaznaczę,ze nie jadam mięsa.Co zrobić,żęby sie nieco zaokrąglić tu i tam? 😉

    Klaudziula
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Warto sie wybrac do jakiegos lekarza.

    Ja tez mialam z tym problem. Chudlam mimo ze wydawalo mi sie ze jem.
    Jadlam napadowo.

    Okazalo sie ze mam mega nerwice i depresje.

    Na szczescie jeszcze zdazylam przed najgorszym i mnie wyleczyli.

    Moze warto udac sie do jakiegos specjalisty.

    Katrisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    pysia!
    nie każdy może zgrubnąć choćby bardzo tego chciał.Masz widocznie taką przemianę materii, że choćbyż jadła na siłę, rozpychała żołądek to Twój organizm przyspieszy metabolizm i na wadze nie przybierzesz. Najlepiej jednak jak udasz się do specjalisty i może znajdzie się sposób,żebyż przybierała na wadze.Samej nie kombinuj bo jak Ci tu ktoż napisał, nie robi się niczego dla wyglądu kosztem swojego zdrowia!
    pozdrawiam

    Katrisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    WarnGirl
    piszesz że nie jadasz mięsa, byżmoże to nie pozwala Ci przytyć. Ponoć ma to wpływ na osoby z którąż grupą krwi, o ile pamiętam to chyba 0 -osoby z tą grupą krwi, które nie jedzą mięsa to nie przytyją

    Pajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    @pysia wrote:

    Co zgrubne

    [usunięto_link] wrote:

    nie każdy może zgrubnąć

    Co przytyję, przytyć 💡

    Przechodząc do rzeczy, to jak już poleciły koleżanki, nie tyle jedz dużo, co przede wszystkim często. Dodatkowo polecam tran. Ktoż pisał, że to na dietę, ale u mnie było odwrotnie – bardzo pobudził mój apetyt i pomógł ustabilizować wagę. Jak się boisz jakichż wyjałowień przez zmianę diety, to zamiast zwykłego tranu kup sobie np coż w stylu multitabs omega-3 complex, gdzie masz tam rózne witaminy, itp. I nie kładź się spać głodna, bo tak daleko nie zajedziesz 😉

    Powodzenia 😉

    Pajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Tzn ja akurat mówiąc tu o multi tabs, miałam na myżli coż, co pomaga a nigdy nie szkodzi – w ramach uzupełnienia wartożci odżywczych. Ale też nie polecam żadnych tabletek na odchudzanie ani przytycie, bo to już powinno się brać tylko pod kontrolą lekarza.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zgrubnąć"

Przewiń na górę