jak zgubić brzuch???

  • Autor
    Odp.
  • madgus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam Mam problem,a chodzi o brzuch. Chciałabym go zgubić,gdyż w tym miejscu tyję w bardzo szybkim tempie.A zaczęlo sie po ciąży. Ale inne partie ciała sa…..powiedzmy w normie,tylko ten brzuch. Co mam zrobić,jakie ćwiczenia?

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    wiesz, każdy by chciał znać na to odpowiedź…to zależy od organzimu…

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    zacznij od brzuszkow. one rozruszaj Twoje miesnie, pozniej zobaczysz jak Twoj brzuszek na to reaguje i wprowadzisz poprawki. zycze powodzenia!

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    tez mam ten sam problem i jezdze na rowerze i mam nadzieje ze go szybko zgubie :):)

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    jak zgubic brzuch?? duzo samozaparcia i najlepiej cwiczyc brzuch rano na czczo i po ok pol godz dopiero zjadac sniad do tego wlaczyc aeroby i rozsadnie sie odzywiac (OCZYWISCIE TRZEBA JESC , nie wolno stosowac glodowek!!)

    lainlog
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Spróbuj diety niskowęglowodanowej i poczytaj – może przyda Ci się post

    [usunięto_link]

    i jeszcze kilka info na tej stronce

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja zaczelam biegac:) moze nie ma to nic do brzucha, aczkolwiek jak troche pobiegasz to po prostu gubisz kilogramy, na brzuchu tez:) jak to polaczysz z brzuszkami to jest naparwde ok:)

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    A takie pasy na brzuch i inne czężci ciała, czy ktos je używał? Widać efekty? Taki pas wibrujący jak w jakichż telezakupach. Bezpieczne?

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ja mam taki pas i lezy w szafie. Nie zauwazyalm roznicy jak go stosowała. Tylko masowal mi brzuch i wszystko. Nie wierze ze coz sie da zrobic bez naszej pomocy.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam taki pas i lezy w szafie. Nie zauwazyalm roznicy jak go stosowała. Tylko masowal mi brzuch i wszystko. Nie wierze ze coz sie da zrobic bez naszej pomocy.

    owszem to kompletna bzdura dla leniwych!!!!

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam taki pas i lezy w szafie. Nie zauwazyalm roznicy jak go stosowała. Tylko masowal mi brzuch i wszystko. Nie wierze ze coz sie da zrobic bez naszej pomocy.

    owszem to kompletna bzdura dla leniwych!!!!

    No coż, zostalo tylko kupić rower, albo orbitrek. To podziała na brzuchol coż?

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ćwicz…skoro masz nadmiar brzuszka to masz co zamieniać na miężnie 😀 też miałam troche brzuszka…cwiczyłam…a teraz mam płaski brzuszek i na dodatek ładnie wyrzeźbiony 😀
    Ja ćwiczyłam w ten sposób:
    1. na poczatek brzuszki w ttrzech seriach, po 15 w pierwszej, 10 w drugiej, 5 w trzeciej. przerwy między seriami ok 1,5 – 2 min.
    2. Stopniowo zwiększałam ilożć brzuszków….po 20, 15, 10 a po trzech tygodniach 25, 20, 15.
    3. Następnie zmieniłam zwykłe brzuszki na takie: mój chłopak siadał na krzeżle a ja na nim (przodem do niego), nogi zakładałąm za oparcie krzesła i opuszczałam się na dól 😀 oczywiżcie możesz to robić bez chłopaka 😀 ale ja bałam się sama na krzeżle, myżlałąm, że mis ie przewróci:D troche ciężko na początku było sie podnieżć ale dawałąm rade:D i nie robiłam ich tak dużo jak tych zwykłych…cztery serie po 5:D
    4. Na końcu ćwiczyłam na przemian..raz brzuszki, a raz tzw. nożyce (lezysz z wyprostowanymi nogami, nogi podnosisz jakie 5-10cm nad podłogoe i machasz nimi góra dól, lub jak wolisz na boki)

    Aha i ja ćwiczyłam co drugi dzień, bo czytałam, ze nie powinno się ćwiczyć każdego dnia bo mięsnie przy wysiłku się nadrywają i przy zbyt częstym cwiczeniu nie zdążą sie odbudować 😀

    Trzymam kciuki 😛

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Aha…i jeszcze w wolnych chwilach kręciłam sobie hula-hop 😀 ale to już sama przyjemnożć jak dla mnie:D

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Aha…i jeszcze w wolnych chwilach kręciłam sobie hula-hop 😀 ale to już sama przyjemnożć jak dla mnie:D

    No tak, przyjemnożć… Kiedyż to umiałam kręcić hula-hop…a teraz.. masakra.

    A ile Ty tak dni ćwiczyłaż że masz kratkę?

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Nie mam kratki takiej jak mają faceci bo wcale mi się to u dziewczyn nie podoba…ale mam płaski brzuszek z lekko zaznaczonymi mięsniami…taki jak czasami widzimy u kobiet reklamujących jakież sprzety do ćwiczeń, czy aerobik…:D a ćwiczyłam przez ponad pól roku..ale później przyszły wakacje i przestałam niestety…lenistwo wygrało 😀 może od października znów zaczne ćwiczyć, ale teraz chciałabym bardziej nad udami popracować i pupą:D znacie jakież fajne cwiczenia może? Czytałam, ze najlepiej pływać, ale nie przepadam za męczeniem się na basenie…wolę raczej się tam pobawić:D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak zgubić brzuch???"

Przewiń na górę