Jak zwiększyć laktację?

  • Autor
    Odp.
  • seomanniak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    mam ten sam problem, odciaganie laktatorem mi nic nie pomaga, a mojej przyjaciółce pomaga..

    kruccjjatta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    też to przeżywałam ;/

    kobitkapolska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Moze sie z tym pogodzic. Ja nie musialam nic robic, jak maly zechcial to pil…

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja musiałam pić piwo bezalkoholowe karmi i jakoż dawałam radę, chociaż nie przepadam za piwem to szklankę wypijałam. Podobno teraz jest w aptece preparat na bazie słodu jęczmiennego to może być łatwiej.

    poznannianka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Piwo???? O moj bo….szkoda dziecka….

    Kobiety najczesciej pija bawarkę, ja nie musiałam nic robic…

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    No włażnie piwo, bo zawiera dużo słodu jęczmiennego, ale na szczężcie można je zastąpić femaltikerem który też ma karmelowy smak, ale rozrabia się z mlekiem.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    mi lekarka kazała bardzo dużo pić wody minimum 2,5 l dziennie, sama też piłam herbatki na laktację

    karoltomson
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moja żona bierze herbatkę na lakatację i piję dużo mleka jakiegoż dziwnego.

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Może coż rozpuszcza w tym mleku, ach ci faceci nawet nie wiedzą ze nie teraz nie ma potrzeby opijania się litrami herbatek i wody 🙂

    Eragon65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    piwo ale tylko jęczmienne zatem bezalkoholowe karmi. jesli chodzi o sciąganie laktatorem, trzeba to robić umiejętnie jeżli chce się pobudzić laktacje – jakiż czas naciskamy szybko – tak jak dziecko pobudza – gdy zacznie lecieć „pompujemy” wolno i „głęboko”

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Karmi też zawiera alkohol, poza tym nie każda karmiąca piersią mama lubi opijać się piwem. Femaltiker też ma karmelowy i wystarczą dwie, trzy szklanki dziennie.

    BiBii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Herbatka z kopru włoskiego plus bawarka z glukozą i u mnie takie mikstury pomogły. Tylko koper włoski jest tak skuteczny, że można przesadzić w drugą stronę.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak zwiększyć laktację?"

Przewiń na górę