• Autor
    Odp.
  • Marinia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    u mnie w rodzinie mezczyzn zawsze byli starsi nawet czasem duzo starsi od kobiet. kobieta szybciej sie starzeje i szybciej dojrzewa.
    ja nigdy nie mialam udanego zwiazku z mezczyzna w moim wieku, poznalam 2lata temu najwspanialszego na swiecie. placze ze szczescie w ogole nie czuje roznicy wieku, jasne ze zadaje sobie pytanie czy to mam sens, al eto jaest normalne kazdy sobie je zadaje. 20 lat nas dzieli. wyglada na 10 lat starszego ode mnie. niektorzy uwazaja ze to zalosne oblesne itp. wiem o tym, ale moge powiedzie cze gdyby byli w takiej sytuacji nie uwazali by tak.
    na pewno nie bede siebie zmuszac do nie kochania ani do rozstania, bo to nie zdrowe i tylko zle wszystkim wkolo wychodzi….

    niunia20
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    a mój facet jest starszy ode mnie o 6 lat 🙂 i mam takie samo zdanie jak koleżanka wyżej że starsi są lepsi nie obrażając młodszych wiekiem…rzecz gustu a jak wiadomo o gustach się nie rozmawia.. pozdrawiam 😆

    pola
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Różnica wieku to całe 5,5 miesiąca. Ale jakoż sobie z tym radzimy. Chociaż czasami różnica wieku jest odczuwalna..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka jest różnica wieku między Tobą, a Twoim partnerem ?"

Przewiń na górę