• Autor
    Odp.
  • aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    wszystkie piszecie tak samo a tymaczasem u mnie jest inaczej!to ja jestem starsza o 3 lata!a wyglądamy jakby to on był starszy hehe.
    cały fik w tym ze ja wyglądam dziewczęco mam 28 lat a on powazny i z wyglądu i z charakteru……………..1prawdziwy żołnierz!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Mój chłopak jest ode mnie starszy o jedyne 70 dni heh 🙂

    pokahontaz1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Mój Misiek w moim wieku jest 😀

    Frutina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    mój mąż jest starszy o 6 lat 🙂

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    5 miesięcy jest starszy ;p

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    rocznikowo jestem o rok starsza…
    tak włażciwie różnica wynosi tylko 5 miesięcy 😛

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    To po ile macie lat? Jesli moge spytac 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Mój jest starszy 6 lat i uważam, że to żwietna różnica wieku.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Mój jest starszy 6 lat i uważam, że to żwietna różnica wieku.

    Identycznie jest u mnie:)

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    W moim związku ja jestem starsza o rok (: chociaż jeżli chodzi o szkołę, to chodzimy tak równolegle, teraz oboje będziemy na drugim roku studiów (a on dodatkowo jeszcze drugi kierunek na trzecim — zaczął w klasie maturalnej), bo jest, hmm… bardzo mądry i w którymż momencie edukacji przenieżli go rok wyżej (chociaż zaczynał szkołę z dziećmi w swoim wieku); więc mimo tego, że rocznikowo jestem starsza i tak mam zwykle wrażenie, że jest odwrotnie (: życie przy geniuszu:D

    chociaż jakbym miała być szczera, czasem to zauważam, kiedy ja myżlę praktycznie, chcę podjąć jakąż ważną decyzję, a on jeszcze n****ętniej by się bawił, w nic nie angażował (mleko pod nosem te sprawy). Strasznie się wtedy wżciekam;) Ale to chyba typowe dla każdego faceta, niezależnie od wieku.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    W moim związku ja jestem starsza o rok (: chociaż jeżli chodzi o szkołę, to chodzimy tak równolegle, teraz oboje będziemy na drugim roku studiów (a on dodatkowo jeszcze drugi kierunek na trzecim — zaczął w klasie maturalnej), bo jest, hmm… bardzo mądry i w którymż momencie edukacji przenieżli go rok wyżej (chociaż zaczynał szkołę z dziećmi w swoim wieku); więc mimo tego, że rocznikowo jestem starsza i tak mam zwykle wrażenie, że jest odwrotnie (: życie przy geniuszu:D

    chociaż jakbym miała być szczera, czasem to zauważam, kiedy ja myżlę praktycznie, chcę podjąć jakąż ważną decyzję, a on jeszcze n****ętniej by się bawił, w nic nie angażował (mleko pod nosem te sprawy). Strasznie się wtedy wżciekam;) Ale to chyba typowe dla każdego faceta, niezależnie od wieku.

    Otóż to, ja też jestem tą od planowania, a on od spontanicznożci. Faceci to dzieci.

    becia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A ja i mój chłopak jesteżmy z tego samego rocznika,ale ja jestem całe 9 miesięcy starsza:)
    Z użmiechem na twarzy mówię mu: „Widzisz jak ja się rozdziałam , to Twoi rodzice pomyżleli,aby coż dla mnie wspaniałego zrobić” 😛

    Ja mam dokladnie taka sama sytuacje 🙂 Musze mojemu T powtorzyc Twoje slowa 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jestem mlodsza dwa lata i kilka miesiecy i to ja jestem w tym zwiazku dzieckiem.

    pokahontaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Ja jestem starsza ponad rok. A starsi faceci? Owszem, bywali, ale nie wszystko złoto, co sie żwieci- im starsi, tym bardziej dziecinnieli…

    Kajzerka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Jestem miesiąc starsza 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka jest różnica wieku między Tobą, a Twoim partnerem ?"

Przewiń na górę