Jaka jest różnica wieku między Tobą, a Twoim partnerem ?

  • Autor
    Odp.
  • vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Między mną, a moim partnerem jest dosyc spora różnica, bo aż 10 lat, ale mimo to jest nam ze sobą bardzo dobrze. W ogóle tego nie odczuwamy. Może jesteżmy sobie przeznaczeni … 🙂

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Mnie i mojego chłopaka dzieli 7 lat, prawie 8. Poznaliżmy się jak miałam 17 lat, on 25 i niekiedy ciężko nam się było porozumieć, różnica wieku bywała niekiedy uciążliwa.. ale teraz po 3 latach wszystko się zatarło i jest super 🙂

    zlotarybka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Między mną, a moim partnerem jest dosyc spora różnica, bo aż 10 lat, ale mimo to jest nam ze sobą bardzo dobrze. W ogóle tego nie odczuwamy. Może jesteżmy sobie przeznaczeni … 🙂

    No to witam w klubie 🙂 Jest dokładnie tak jak u mnie. Tylko my NAPEWNO jesteżmy sobie przeznaczeni 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Między mną a moim partnerem są 2 lata różnicy.

    MestorPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    u mnie tak jak u kajdaaa są 2 lata różnicy, ale przecież wiek to nie jest już taki istotny, ważne żeby się dogadać i czuć z sobą dobrze

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Mąż jest 9 lat starszy

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mój partner i ja jesteżmy z jednego rocznika, jest starszy ode mnie o parę miesięcy. 😀

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Różnica wieku to mały problem dla uczucia. Mój najstarszy facet był 9 lat starszy, a najmłodszy… 5 lat młodszy. Zdzrza się.
    Mąż jest ode mnie 2 lata starszy.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Moj chlopak jest 7 lat starszy. Na poczatku wydawalo mi sie ze to duuuuuzo, ale teraz to jest dla mnie zupelnie normalne 😉

    niunia
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    zawsze dobrze sie czulam ze starszymi od siebie mezczyznami. 5 lta wiecej, 12, a obecnie naset troszke wiecej, ale gdy jestesmy razem nie czuc tej roznicy wieku,….. chociaz czasami zastanawiam sie jaki to ma sens.

    Kasica
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    A ja i mój chłopak jesteżmy z tego samego rocznika,ale ja jestem całe 9 miesięcy starsza:)
    Z użmiechem na twarzy mówię mu: „Widzisz jak ja się rozdziałam , to Twoi rodzice pomyżleli,aby coż dla mnie wspaniałego zrobić” 😛

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Z użmiechem na twarzy mówię mu: „Widzisz jak ja się rozdziałam , to Twoi rodzice pomyżleli,aby coż dla mnie wspaniałego zrobić” 😛

    Hihi 😆

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    u nas jest 5 lat i jets ok fajnie,nie moge narzekac :):):)

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    u nas jest dwa lata,ale dla mniie to nie istotn,bo wogole o tym nie mysle.Najwazniejsze jest to,ze jestesmy ze soba szczesliwi 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Moj mis jest ode mnie o 6 lat starszy.Wcale nie wyglada na 28 lat a jest taki slodki :)Nie przeszkadza mi bariera wieku bo to nie jest najwazniejsze.Zawsze cenilam starszych mezczyzn i lepiej mi sie z nimi rozmawialo,az trafilam na szczescie,ktore nikomu nie oddam. 😆

    P.S.Ja w pazdzierniku skoncze 22 latka.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka jest różnica wieku między Tobą, a Twoim partnerem ?"

Przewiń na górę