Jaka koszula i krawat??

  • Autor
    Odp.
  • Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Pan młody ma granatowy garnitur i teraz pytanie, jaki kolor koszuli do niego dobrać ? A następnie do koszuli jaki krawat ? Pomóżcie.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    Moze błękitna koszula i krawat w kolorze zbliżonym do garnituru ?
    A TY jaką masz sukienkę ?

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Najlepiej żeby koszula była w bieli według mnie. Za to z krawatem można poszaleć. Wklej zdjęcie garnituru to będziemy wiedzieć dokładnie jaki odcień ma i co do niego będzie pasowało najbardziej.

    Aria
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Najlepiej żeby koszula była w bieli według mnie. Za to z krawatem można poszaleć. Wklej zdjęcie garnituru to będziemy wiedzieć dokładnie jaki odcień ma i co do niego będzie pasowało najbardziej.

    żciągnęłam zdjęcie ze stronki sklepu, bo dokładnie taki gajer kupiliżmy 😉
    a kurcze nie dałoby się jakoż tak bez tej białej koszuli? jakoż no nie wiem..wydaje mi się że biała to taka pospolita…

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Biel jest bardzo elegancka, tym bardziej że to jeden z ważniejszych dni w życiu. A Ty jaki masz kolor sukienki? Bo jeżli ecru to w ostatecznożci pan młody może dobrać również coż w tym kolorze 😀

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Jeżli koszula będzie biała to ten krawat w ostatecznożci może być. Twój ukochany przecież nie może przyciągać większej uwagi niż Ty w tym dniu 😛 Biała koszula będzie pasowała do Twojej sukni, a do tego zachowacie umiar w tym wszystkim. To kiedy nastąpi ten ważny dzień? 😀

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Koszulę dopasowuje się do koloru kreacji panny młodej. Ja bym nie cudowała i wzięła białą czy ecru, ew. niebieski krawat, jeżli chcesz, ale dobrze, żeby całożć dodatków – krawat, kwiaty w butonierce i bukiecie, biżuteria – grała ze sobą.

    lubieto
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Warto wiedzieć, że rozstawiony kołnierzyk pasuje osobom, które mają szczupłą twarz, bo to optycznie poszerza. Natomiast mężczyźni, którzy mają krótką szyję i szeroką twarz, grubych krawatów nie powinni nosić. Zatem krawat z węższym węzłem nadaje się tylko jeżli masz szeroką twarz. Natomiast niezawiązany do końca ładnie wygląda tylko w nieformalnych sytuacjach.

    ________________
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka koszula i krawat??"

Przewiń na górę